Urząd Miasta nie świętuje?

Wygląda na to, że nasz magistrat postanowił dzisiaj nie świętować lub robi to w wielkiej konspiracji. Na próżno szukać jakichkolwiek oznak świętowania w otoczeniu urzędu. Rok temu można było wywiesić flagi, w tym roku najwidoczniej „nie dało się”

Zgodnie z treścią art. 2 ustawy z dnia 3 lutego 2011 r. o ustanowieniu Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” dzień ten jest świętem państwowym. Ustawa o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczęciach państwowych w art. 7 mówi, że z okazji świąt państwowych wywiesza się flagę państwową na budynkach jednostek samorządu terytorialnego i samorządowych jednostek organizacyjnych.

To zdjęcie zrobiłem dzisiaj ok 9:30.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

2 komentarze do artykułu "Urząd Miasta nie świętuje?"

  1. Sebastian Pawlak pisze:

    W 2011 roku pisałem na ten temat interpelację. Co prawda odpowiedź urzędu można uznać za co najmniej zadziwiającą, to jednak rok później flagi już wisiały na magistracie.
    Niestety w tym roku nie wiszą, jakby „łęczyńska doktryna prawna” wybierała sobie, które święta są ważne, a które ważniejsze.

    Tutaj interpelacja i odpowiedź: http://pawlak.nets.pl/?interpelacja,11

  2. Zumba pisze:

    Na urzadmiejski24 króluje dziś złodziej damskich butów. Oni też nie świętują? Władza zabroniła?

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes