Taksówkarz odmówił kursu. Został pobity!

Wczoraj przed godz. 21: 00 przy szpitalu w Łęcznej dwaj młodzi mężczyźni wsiedli do taksówki i poprosili o kurs do Milejowa. Gdy taksówkarz wyczuł woń alkoholu od pasażerów, wyprosił ich z auta. Informacja ta bardzo zirytowała mężczyzn, którzy zaczęli się agresywnie zachowywać. Wysiedli z taksówki i „ruszyli z pięściami” na taksówkarza. Jeden z nich uderzył go reklamówką w głowę. Pijani wyładowali swoją agresję także na samochodzie , uderzając i kopiąc zniszczyli tylne drzwi auta.

Napastnicy szybko zostali zatrzymani przez policjantów z Łęcznej. Przypuszczenia taksówkarza co do upojenia alkoholowego 22 i 23-latka potwierdziły się, gdyż badanie stanu trzeźwości wykazały ponad dwa promile w przypadku obu mężczyzn. W wyniku zdarzenia taksówkarz doznał niegroźnych obrażeń głowy. O dalszym losie agresywnych pasażerów zdecyduje sąd, przed którym odpowiedzą za pobicie oraz uszkodzenia mienia.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

Brak możliwości komentowania.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes