1% dla Wiktora, wojownika z Jawidza!

Nadchodzi czas, kiedy rozliczamy się z fiskusem. Większość z Was z pewnością zastanawia się komu przekazać 1% swojego podatku. Moja propozycja dla Was to Wiktor Caban, mały wojownik z Jawidza (gm. Spiczyn). Chłopiec od urodzenia zmaga się z jedną z najcięższych chorób mięśniowych – miopatią miotubularną. Jest to choroba genetyczna, z bardzo ciężkim przebiegiem. Osłabione mięśnie nie pozwalają dziecku na samodzielne jedzenie, poruszanie się, oraz sprawiają coraz większe problemy oddechowe.

O tym dlaczego potrzebne jest wsparcie w formie darowizn i przekazywania 1% na rzecz Wiktora, mówią jego rodzice:

-Dlatego, że każdego dnia walczymy z ciężką chorobą mięśniową, na którą obecnie nie ma leku. Mamy synka, który jest w normie intelektualnej i ma swoje plany, marzenia. Największe jego i nasze marzenie to leczenie tej choroby. Wiktor chce samodzielnie chodzić, jeść, być niezależnym oraz mieć dużo kolegów z którymi mógłby się bawić. Choroba jest okrutna, niszczy jego ciało, nie pozwala mu na budowanie mięśni. Na zdjęciach widzimy bardzo szczupłego, uśmiechniętego chłopca, który jest całkowicie zależny od innych, oraz różnych maszyn które pomagają mu chronić jego kruche życie (ssak, pulsoksymetr, koncentrator tlenu, asystor kaszlu, respirator, inhalator).

Dzięki Waszemu wsparciu Wiktor dalej z nami jest, wyłamuje się z okrutnych statystyk, które przewidują, że ponad połowa dzieci z tą chorobą nie doczeka drugich urodzin. Dlatego bardzo Was prosimy.. Pozwólcie nam walczyć o naszego synka..

Mamy ogromną nadzieję, że badania kliniczne nad lekiem zakończą się sukcesem i wtedy Wiktor po woli będzie odzyskiwał siły, wzmacniał się i zdobywał niezależność. Wydatki wraz z jego wiekiem rosną, to są dziesiątki tysięcy zł, których my nie mamy.

Szczegółowe informacje:
https://dzieciom.pl/podopieczni/27455
(poprzez powyższą stronę również możesz wpłacić darowiznę)

W jaki sposób przekazać 1% podatku?
W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” podaj:
27455 Caban Wiktor

Możesz także dokonać wpłaty na subkonto podopiecznego w Fundacji, podając poniższe dane:
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
Alior Bank S.A., nr rachunku:
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem:
27455 Caban Wiktor darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Dziękujemy w imieniu własnym i Wiktora❤️❤️❤️

Ode mnie krótko. Właśnie się rozliczyłem i gorąco namawiam do tego również Ciebie! Jeśli jednak z jakichś przyczyn, nie możesz tego zrobić, udostępnij proszę ten wpis, klikając na niebieski przycisk LUBIĘ TO!, widoczny pod tym zdaniem!

Udostępnij ten wpis!