[Łęczna] Sami muszą odśnieżać, a burmistrz zabiera im jeszcze pieniądze na remonty dróg!

Mija tydzień od opadów śniegu, tymczasem w najbliższej okolicy Łęcznej są jeszcze drogi zasypane śniegiem. Mieszkańcy Witaniowa i Starej-Wsi Stasin przestali prosić, nie czekają już na łaskę Włodarskiego. Sami zabrali się za odśnieżanie dróg.
Jakby tego było mało to „włodarz” postanowił uderzyć w nich po raz drugi, zabierając pieniądze z remontów dróg w tych miejscowościach.

Czy Włodarski weźmie na siebie odpowiedzialność za śmierć chorego do którego nie dojedzie pogotowie – pytają mieszkańcy Witaniowa.

Mieszkańcy zostawieni są sami sobie. Codziennie odbieram telefony ponieważ od 15:00 Urząd Miejski nie pracuje, a niestety nie ma osoby odpowiedzialnej za odśnieżanie po godzinach pracy i w weekendy – pisze sołtys Starej-Wsi Stasin

To nie ostatnie złe wiadomości dla mieszkańców. Jak poinformował wczoraj Radny Piotr Kotuła, Leszek Włodarski (zarządzeniem – bez udziału radnych) zabrał środki z remontów ulic w miejscowościach Witaniów i Stara-Wieś Stasin i przekazał je na odśnieżanie. (LINK)

No tak, ok. 200 000 złotych na nagrody dla urzędników, ponad 500 000 złotych na straż miejską, 100 000 złotych za wysiewanie łąk kwietnych i zakątek relaksu, czy ok. 70 000 złotych na aparaty fotograficzne i komputery i ok. 50 000 na promocje – na to są pieniądze. Ale jak trzeba odśnieżać, to zdejmujemy pieniądze z remontów dróg.

Na koniec jeszcze jedna informacja, dla tych, którzy uwierzyli, że konto urzędu miejskiego w Łęcznej z końcem 2020 roku było puste. To kłamstwo! Na koncie łęczyńskiego ratusza ostatniego dnia minionego roku było prawie 5,5 miliona złotych (LINK).

Dziękuję za uwagę.

O tym nie napiszą łęczyńskie pseudo-media! Aby ta informacja dotarła do jak największej liczby mieszkańców, kliknij na niebieski przycisk LUBIĘ TO! widoczny pod tym zdaniem.

Udostępnij ten wpis!

9 przemyślenia na temat „[Łęczna] Sami muszą odśnieżać, a burmistrz zabiera im jeszcze pieniądze na remonty dróg!

 1. Ciężko mi się wypowiadać na temat naszego burmistrza, bo wydaje mi się że na tym blogu w przeszłości powiedziałem prawie wszystko, co o nim myślę, jednak wczorajszy meteriał obejrzany w Polsacie skłonił mnie do napisania poniższego zdania, bo ciężko mi uwierzyć w to, że był on zrobiony na życzenie radnych lub mieszkańców, którzy mają na względzie dobro naszego powiatu i gminy. Otóż nasz burmistrz nie jest żadnym politykiem, tylko ptakiem robiącym we własne gniazdo, a mówiąc językiem informatycznym – jest trojanem, który pozwala działać elementom szkodzącym nie tylko społeczności lokalnej ale również w wymiarze ogólnokrajowym.

 2. Burmistrz Włodarski szuka funduszy na odśnieżanie?!,teraz !! On jakiś niepoważny jest przed roztopami !! funduszy był trzeba szukać w styczniu, a nie kiedy śnieg będzie topniał. Teraz to powinien chodzić po studzienkach kanalizacyjnych z drutem i sprawdzać czy mają przepustowość. teraz to sobie może odśnieżyć komputer w urzędzie bo widzę do niczego innego się nie nadaje.
  Kiedy on będzie odwołany, przecież on działa na szkodę gminy!! radni zrozumcie Ludzie mają dość takiego głupiego rządzenia!!

 3. A to myślicie że to tylko te wsie? Wieś Leopoldów była zasypana w pas. Częściowo poradziliśmy sobie sami a wczoraj łaskawie przyjechała koparka ale i tak musiałem iść i prosić żeby odśnieżyli. Ten burmistrz to zwykła porażka.

 4. Coś czuję, że mieszkańcy szykują już taczkę. To miasto nie wytrzyma do wyborów z takim włodarzem.

  1. koluniu, przecież w mieście też nie miałeś odśnieżone. Z czym do ludzi?

 5. to jest szczyt. Jak można tak potraktować mieszkańców? Komuś tu chyba włączył się tryb pan i władca

  1. Nie można powiedzieć jeżdżą tyle że pługi w gurze i nie sypią,jak zawsze pieniądze poszły,przetargi dla swoich i czego chcemy zim nie było a tu rozczarowanie przyszła

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.