Bał się jej Włodarski, przygarnął starosta!

Była wiceburmistrz niedługo była bezrobotna. Pracuje w Starostwie Powiatowym. Przypomnę tylko, że Anna Cieślińska została odwołana przez Leszka Włodarskiego, zaledwie po trzech miesiącach pracy. Niedługo po tym, jak pozyskała dla gminy spore pieniądze (LINK). Mieszkańcy mówią wprost, że burmistrz zrobił to, bo obawiał się konkurencji w postaci znacznie bardziej kompetentnej kobiety, która mogłaby go pozbawić stanowiska.

Włodarski tłumaczył później pokrętnie, że odwołanie burmistrz Cieślińskiej miało być powodowane utratą zaufania. Nikt w te tłumaczenia przesadnie nie wierzył. Aż kilka miesięcy później wyszło na jaw, że podczas rozmowy z radnym Pasiecznym, Włodarski zaledwie kilka tygodni po zatrudnieniu Cieślińskiej, przyznał, że „ta Pani długo tu nie popracuje”(LINK do nagrania Video).

Wracając jednak do byłej wiceburmistrz, to została zatrudniona jako pomoc administracyjno-biurowa w Wydziale Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych. Zatrudniona dodajmy bez konkursu, bez naboru. Czyli dokładnie tak samo, jak instytucje podległe Leszkowi Włodarskiemu zatrudniają np. żony miejskich radnych.
Z tą jednak różnicą, że zatrudnienie Anny Cieślińskiej daje mediom powiązanym z Leszkiem Włodarskim (LINK) możliwość pisania o wzroście zatrudnienia w samym Starostwie i porównywanie go do ratusza.
Tymczasem w ratuszu nie przewija się tak dużo nowych pracowników. Przewijają się za to w instytucjach zależnych/podległych Leszkowi Włodarskiemu. Przypomnę że tylko, że w samej Szkole podstawowej przy ul. Szkolnej (od stycznia 2019 do kwietnia 2021) zatrudniono aż 35 osób.

Wracając jednak do samej dotacji, przypomnę Wam jak zaraz po jej przyznaniu (kiedy jeszcze, świeża była informacja o tym, że udział w tym procesie odegrała Cieślińska) rzecznik urzędu miejskiego (ten od żony w MOPSie) narzekał, że to za mało i pewnie jest to pułapka. Dzisiaj jednak, po kilku miesiącach, Włodarski chwali się realizowaną inwestycją jak gdyby nigdy nic. Oczywiście bez wspominania, kto „wychodził” tę dotację 🙂

Jak mawia klasyk: „Mądrzejsze o tym nie wspomnieć” 🙂
Włodarski, jak ci nie wstyd?

Udostępnij ten wpis!

5 przemyślenia na temat „Bał się jej Włodarski, przygarnął starosta!

  1. Pomoc administracyjno biurowa to inaczej sekretarka? Czyli że zatrudnili panią byłą burmistrz na sekretarkę?

  2. Nie do wiary! Jeszcze moment i Kuczyński zacznie atakować za zatrudnianie rodziny w urzędach 🙂 komedia

  3. Dobrze to Bartol pokazałeś. Banda hipokrytów. Jedni walą w drugich, a naprawdę są tacy sami. Nigdy więcej głosu na L. Włodarskiego.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.