Łęczna: Kilkadziesiąt nowych miejsc parkingowych na Bobrownikach. Włodarski chwali się cudzym pomysłem.

Przez wiele lat zarówno poprzedni jak i obecny burmistrz pozostawali głusi na mój postulat stworzenia parkingu przy ul. Jaśminowej obok skrzyżowania z ul. Nadwieprzańską. Parking jednak powstanie dzięki wprowadzeniu tego wniosku do tegorocznego budżetu gminy przez większość radnych – pisze radny, dr Mariusz Fijałkowski na swoim blogu(LINK).

O samym wniosku możecie przeczytać TUTAJ. Prace związane z powiększeniem i utwardzeniem parkingu właśnie się rozpoczęły.

Utwardzona zostanie powierzchnia 720 m2, dzięki czemu powstanie kilkadziesiąt miejsc parkingowych. Warto wspomnieć, że jest to już trzeci tego typu parking, o którego utwardzenie zabiegałem. Wcześniej udało się wywalczyć utwardzenie parkingu przy ul. Braci Wójcickich (czytaj TUTAJ) oraz parkingu przy ul. Wojska Polskiego, który jednak wymaga kolejnych prac i utwardzenia z prawdziwego zdarzenia. Mam nadzieję, że w przypadku parkingu przy ul. Jaśminowej to utwardzenie będzie odpowiednie. – pisze radny.

Tymczasem Leszek Włodarski kolejny raz postanowił się pochwalić realizacją nieswojego pomysłu. Jak widzicie, na poniższym screenie, nie ma nawet najmniejszej wzmianki, że ta inwestycja to pomysł i działanie radnych opozycji.

Włodarski przyzwyczaił nas do tego, że lubi podpisać się pod cudzymi sukcesami i pomysłami. Jeszcze w trakcie kampanii wyborczej w 2018 roku okazało się, że punkty jego programu to kopia programu Lepszej Łęcznej. Następnie włodarz „pożyczył” sobie pomysł nadania imienia skweru od tzw. środowisk patriotycznych w Łęcznej (LINK)

Ktoś pewnie zapyta, „no dobra ale czy jest coś, co Włodarski zrobił samodzielnie?” Pompki odpowiadam, pompki!

Więcej zdjęć i treści dotyczących budowy parkingu, znajdziecie na blogu radnego dr M. Fijałkowskiego (LINK)

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

4 komentarze do artykułu "Łęczna: Kilkadziesiąt nowych miejsc parkingowych na Bobrownikach. Włodarski chwali się cudzym pomysłem."

 1. Kropek pisze:

  Ten parking na Braci Wójcickich to żenada. Trzeba by było wziąść fadrome „zebrać” parking na jedną łychę i wysypać przed bramą Urzędu. A na szczycie kupki postawić tabliczkę z napisem „Skacz Leszku!!”

  • Mariusz Fijałkowski pisze:

   Niestety to prawda. Od razu po tym pseudo utwardzeniu zgłaszałem swoje wątpliwości, ale burmistrz uważa, że wszystko jest OK. Dlatego mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Niestety radni nie mają wpływu na wykonanie zadania, to rola burmistrza, a jak tą rolę wypełnia to każdy widzi.

 2. Bobry pisze:

  Ten człowiek jest żałosny. Kto go wybrał?

 3. Sebix pisze:

  I znowu się pływak nie popisał. Żal chłopa.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes