Basen w Łęcznej nadal nieczynny! Włodarski gubi się w tłumaczeniach

Gdyby ktoś pytał – połowa wakacji już za nami, a jedyny w powiecie basen (w szkole na ul. Szkolnej) nadal jest nieczynny. Jak dotąd władze szkoły nie znają terminu uruchomienia pływalni. Zdziwieni? Jestem przekonany, że nie!
Najciekawsze jest jednak tłumaczenie człowieka, który od jakiegoś czasu zajmuje fotel burmistrza Łęcznej.

„Zapowiadając otwarcie basenu w wakacje nikt nie miał na myśli lipca” – mówił Wspólnocie w ubiegłym tygodniu Włodarski. Rozumiecie, zwrot „w wakacje popływamy za darmo”, według Włodarskiego nie oznacza, że popływamy w czerwcu czy w lipcu. Ot logika łęczyńskiego urzędnika.
To jeszcze nie wszystko.
Ratusz przekazał, że celowo nie podawał daty otwarcia, bo urzędnicy z pl. Kościuszki „doskonale wiedzą” ile trwają odbiory wykonywane przez innych urzędników. Czy tylko mi tutaj coś nie gra?
Skoro wiedzą, to podanie terminu nie powinno stanowić problemu? A nie czekaj… to Łęczna.
Jeszcze jedno. Urzędnicy mówili też o otwarciu basenu w pierwszym tygodniu sierpnia, który jak wiadomo, też już za nami, a pracownicy szkoły nadal nie znają nawet przybliżonego terminu uruchomienia pływalni. Z pracownikami szkoły rozmawiałem w ubiegły piątek (2 sierpnia).

Kończąc chciałbym jedynie podkreślić, że oddanie basenu ostatniego dnia sierpnia, sprawi że zdanie „w wakacje popływamy za darmo” nadal będzie prawdziwe. Uff 🙂

Szukacie alternatywy? Tradycyjnie polecam wiejską pływalnię w Wólce Rokickiej (czynny od 7 sierpnia). Na jednym z basenów został rozłożony dmuchany tor przeszkód (widoczny na poniższym zdjęciu). Dzieciaki naprawdę mogą się wyszaleć.

Warto przy tej okazji przypomnieć jak wygląda „super atrakcja” na łęczyńskim basenie 🙂


No i co? Może być fajnie? 🙂

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „Basen w Łęcznej nadal nieczynny! Włodarski gubi się w tłumaczeniach

  1. Łęczna to wielkie miasto festiwalowe miasto wielkiej xujni pod patronatem burmistrza i podległych mu instytucji
    Miasto na miarę ambicji władz. Tu się nic nie dzieje i dziać nie będzie dopóki styl zarządzania się nie zmieni. A tak jedyne miasto powiatowe bez kina muzeum basenu za to z dobrym samopoczuciem burmistrza. Miasto notorycznie festiwalu xujni zawsze jak wyjdziesz nieważne o której porze to się ty chujnia dzieje!

  2. Łęczna to stan umysłu. Na miejscu Włodarskiego zapadłbym się pod ziemię ze wstydu. Głupszego tłumaczenia nie słyszałem.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.