Blog LLE24 wspierany przez Watchdog’a!

Niezmiernie miło mi Was poinformować, że wąsaty blog LLE24 został zauważony przez koordynatorów sieci obywatelskiej – Watchdog Polska. To niezależna, niedochodowa i niezaangażowana politycznie organizacja pozarządowa. Misją tej organizacji jest zwiększanie świadomości prawnej obywateli naszego kraju.

Obywatelki i obywatele muszą wiedzieć, że mają prawo pytać władzę o ważne dla nich sprawy, żeby korzystali z tego prawa i żeby otrzymywali odpowiedzi. Chcą także, aby dobrze poinformowani obywatele zabierali głos we wspólnych sprawach i aby mieli wpływ na decyzje i polityki, które ich dotyczą. Na rzecz takiej wizji społeczeństwa działamy!

Organizacja zaproponowała także pełne wsparcie prawne i merytoryczne dla działań LLE24. Od tej pory wpisy dostępne do tej pory jedynie na blogu, będziecie mogli zobaczyć również na głównych stronach Watchdog’a. Siec obywatelska zdecydowała się także na podlinkowanie bloga LLE24 w swojej bazie. Jestem przekonany, że przy wsparciu w/w organizacji włodarze nie będą mogli już niczego zamieść pod dywan.

To dla mnie bardzo duże wyróżnienie, zważywszy na to, że blog działa niecały rok. Co prawda donos „kolorowego misia” był również swojego rodzaju wyróżnieniem ale umówmy się nie do końca o tak prymitywne wyróżnienie mi chodziło. Cóż… jaki gospodarz, taka nagroda 😉
Obiecuję też, że na pierwsze owoce naszej wspólnej pracy nie będziecie musieli długo czekać 😉

http://watchdog.org.pl/76,1390,lle24pl_zyczenia_swiateczne_urzedu_na_koszt_podatnikow.html

http://watchdog.org.pl/index.php?dzial=123&id=907&ac=

Udostępnij ten wpis!

4 przemyślenia na temat „Blog LLE24 wspierany przez Watchdog’a!

 1. Gratuluję Bartolowi za upór i determinacje w utrzymywaniu tego bloga. Powinno być nas więcej, osób które nie zgadzają się z marnotrawieniem publicznych pieniędzy. Musimy w końcu dać upust swoim emocjom i uwierzyć, że mamy prawo do zmian.

 2. Gratuluję twórcy bloga. Tylko silna kontrola społeczna jest w stanie zmusić władze Łęcznej do zmiany postępowania na prospołeczne. Opór jest wielki, ale już nie jesteśmy sami. Tak trzymać, Bartolu!

 3. Nie dobijajcie takimi wiadomościami gospodarza i jego giermka.
  Na Ł24 dziś Gravis prawdę napisał- nie wie gdzie w mieście zużyte igły oddać można.
  Jutro się naradzą i wydadzą oświadczenie.
  Dziś wieczór przejeżdżałem koło Urzędu Gminy przy placu Kościuszki.
  Oczu nie mogłem oderwać od tak piękne udekorowanego budynku.
  Lampki nad drzwiami robią efekt trójwymiarowy przechodzący w niesamowitą głębię, a w wyobraźni mieszkańca efekt ten jest nie do opisania.
  Profesjonalizm na każdym metrze rozwieszonego łańcucha świateł.
  A tak pokrótce to powiesili 4- metrowy łańcuch chińskich targowych lampek.

 4. Gratulacje ! A urzędowe umysły dalej będą twierdzić że piszesz nieprawdę itp. Jakoś za swoją rzetelnosc rzecznik żadnym podobnym wyróżnieniem pochwalić się nie może. A portal działa już tyle lat w służcie jego gospodarskiej mości.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.