Ireneusz Grochowski: Świąteczna (atmo)sfera [Zdjęcia]

Odwiedziłem w tym roku swoją rodzinę mieszkającą w pobliżu miast podobnej wielkości co Łęczna. Są nimi Lubartów, Łuków i Radzyń Podlaski. Wracając do domu wieczorową porą postanowiłem przejechać przez centrum każdego z tych miast. Zobaczyłem na własne są oczy jak udekorowane są na święta. Towarzysząca mi rodzina nie mogła wyjść z podziwu, jak pięknie potrafią być przygotowane owe miasta na święta i Nowy Rok. Zrobiłem kilka zdjęć by pokazać Państwu, jak mogłoby wyglądać nasze miasto.

Łuków

Radzyń Podlaski

Lubartów

Łuków

W mojej ocenie Łuków wypadł najlepiej z całej tej trójki. W centrum na latarniach jest dużo iluminacji, a na skwerku jest dużo dekoracji świątecznej. Miasto postarało się o szopkę i życzenia dla mieszkańców.
Bardzo Dobrze zaprezentował się Lubartów, dużo iluminacji na deptaku,latarniach i urzędach.
Radzyń trochę skromnie pokazał się na święta, brakowało światełek na latarniach. Miał za to piękniejszą choinkę od pozostałych miast. Wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciu, prezentowanym na moim blogu.
To jest tylko kilka zdjęć które udało mi się zrobić, wracając do domu. Jak widać na fotografiach osoby które zarządzają tymi miastami dbają o wystrój świąteczny…

Cały artykuł oraz wszystkie zdjęcia przeczytacie i zobaczycie na
<< Blogu Ireneusza Grochowskiego >>

Udostępnij ten wpis!