Braki w oświadczeniu majątkowym radnej Szychty-Zagwodzkiej? [Dokument]

Od jakiegoś czasu w biuletynie informacji publicznej łęczyńskiego ratusza, można przeglądać oświadczenia majątkowe kierownictwa urzędu miejskiego oraz radnych (LINK). O ile na podsumowanie i na porównanie zawartości oświadczeń, przyjdzie jeszcze czas, o tyle przeglądając oświadczenie radnej Wspólnej Sprawy (Kosiarskiego/Włodarskiego), trafiłem na pewien brak.

Od lutego 2020 trzech radnych obecnej rady miejskiej, zasiada w radzie nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej Batory w Łęcznej. Są to dr. Mariusz Fijałkowski, Krzysztof Matczuk oraz wspomniana w tytule Danuta Szychta-Zagwodzka (LINK).

Jak możecie sprawdzić, w oświadczeniach panów radnych (LINK1) (LINK2) mamy informację, że piastują oni funkcję członka rady nadzorczej SM Batory. Wykazane są także dochody z tego źródła.
Niestety w oświadczeniu radnej Szychty-Zagwodzkiej (LINK). brak jest zarówno informacji o zasiadaniu w radzie nadzorczej spółdzielni, jak i informacji o dochodach z tego tytułu. (Umowy o dzieło i umowy zlecenie to zupełnie inna kategoria).

Miejmy nadzieję, że radna złoży korektę szybciej, niż braki dostrzeże urząd skarbowy.

PS. Jeśli znaleźliście jakieś ciekawe informacje w oświadczeniach, dajcie znać w komentarzach lub na redakcja@lle24.pl

Udostępnij ten wpis!

Jedna myśl na “Braki w oświadczeniu majątkowym radnej Szychty-Zagwodzkiej? [Dokument]

  1. Nie wstyd pani?
    Inni radni potrafią złożyć oświadczenia majątkowe w terminie i nie zatajają z jakich firm, czy instytucji pobierają dodatkowe wynagrodzenia. Mówiąc krótko, pani taka aktywna radna a zataiła pani przed Urzędem Skarbowym dochody. Nieładnie to wygląda.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.