Budynek na ul. Bogdanowicza nie będzie stał pusty. Co w nim będzie?

Od wielu lat mieszkańcy obserwowali, jak budynek po byłej poczcie i markecie przy ul. Bogdanowicza, popada w ruinę. To jednak wkrótce się zmieni. Właściciel nieruchomości, czyli Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Stefana Batorego w Łęcznej, po długim okresie poszukiwań, znalazła inwestora.

Na początku, specjalnie dla tych, którzy nie zapuszczają się na osiedle Niepodległości, warto pokazać, jak obecnie wygląda opisywany budynek:

Obraz nędzy i rozpaczy. Dodatkowo pusty budynek przez lata drenował kasę spółdzielni.

Jak się okazuje, stanowczy wzrost inwestycji, prac remontowych i pozyskane dotacje to nie jedyne sukcesy nowych władz spółdzielni. Zaledwie po 5 miesiącach od objęcia sterów, pozyskano inwestora dla nieruchomości przy ul. Bogdanowicza, która za chwilę przestanie straszyć.
Co tam teraz będzie?

„Bardzo się cieszę, że udało się nam wynająć ten lokal, pomimo jego stanu technicznego. Przez lata stał pusty i generował jedynie koszty. Teraz powstanie tam Centrum Handlowe Górnik, a lokal zyska nowe życie. Prawdopodobnie będzie tam sklep spożywczy oraz kilka innych lokali usługowo-handlowych. Cieszę się, że powstaną też nowe miejsca pracy. Można powiedzieć, że udało nam się sprowadzić do Łęcznej nowego przedsiębiorcę.” – mówi prezes spółdzielni dr Mariusz Fijałkowski

Można? Można! Tylko trzeba chcieć!

Udostępnij ten wpis!

4 przemyślenia na temat „Budynek na ul. Bogdanowicza nie będzie stał pusty. Co w nim będzie?

  1. jeszcze parę trawników zostało do sprzedania jak to gdzieś ktoś napisał i kosić nie trzeba bo już sprzedane a że góry badyla rosną w centrum miasta ? z pl Kościuszki tego nie widać

  2. Co zrobił Włodarski? Wyprzedał działki w Łęcznej. Nawet skok do wody mu nie wyszedł.

  3. To teraz porównajcie, jakiego inwestora pozyskał Włodarski przez 5 lat? W tym czasie handel na targowiskach został wysadzony w powietrze. Taki to włodarz.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.