Burmistrz robi klimę w urzędzie, a Mieszkańcy mają taką „drogę”… [Video]

Wydawać by się mogło, że jeśli burmistrz Łęcznej wydaje grubo ponad pół miliona złotych z kieszeni podatników na klimę i fotowoltaikę w urzędzie (LINK), to najważniejsze potrzeby Mieszkańców zostały zaspokojone. Nic z tego! Nie w Łęcznej. Napisali do mnie czytelnicy z Witaniowa, którzy codziennie muszą poruszać się taką „drogą”.

Jak już wszyscy w mieście wiedzą, w ratuszu ruszył projekt montażu klimatyzacji i fotowoltaiki. Z naszych kieszeni na tę niezbędną inwestycje Włodarski sypnął prawie 600 000 PLN. Tak, prawie sześćset tysięcy złotych(LINK).

Tymczasem mieszkańcy Witaniowa codziennie podróżują taką komfortową drogą:

Zwróćcie proszę uwagę, że jeszcze nie zaczęła się zima.

Gdybyście zastanawiali się, którędy przebiega ta droga (dam sobie rękę uciąć, że Włodarski też nie wie) , zamieszczam mapkę (oznaczona na czerwono):

Oczywiście, Mieszkańcy idąc za przykładem sprzedawcy referendum, mogliby zorganizować swoje, a następnie próbować przehandlować je za drogę ze skaczącym Leszkiem (LINK). Mam jednak wrażenie, że drugi raz Łęcznianie nie dadzą się nabrać.

Lechu, zamiast klimy i fotowoltaiki:

Jeśli mieszkacie w gminie Łęczna, jeździcie podobnymi drogami/ulicami lub macie uwagi do miejskiej infrastruktury, dajcie znać na adres redakcja@lle24.pl lub prześlijcie wiadomość na messengerze(LINK).

Udostępnij ten wpis!

Jedna myśl na “Burmistrz robi klimę w urzędzie, a Mieszkańcy mają taką „drogę”… [Video]

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.