Czy nowym zastępcą burmistrza będzie były wójt Gminy Spiczyn?

Ptaki z pl. Kościuszki ćwierkają, że karuzela związana ze stanowiskiem wiceburmistrza Łęcznej za moment przestanie się kręcić. Najprawdopodobniej już w najbliższy poniedziałek dowiemy się kto będzie wspierał Kosiarskiego w realizacji inwestycji. Nieoczekiwanie na giełdzie nazwisk pojawił się wieloletni wójt Gminy Spiczyn Mirosław Krzysiak, który przegrał ostatnie wybory. Przypomnę tylko, że wcześniej na liście kandydatów mieliśmy np. zastępce dyrektora LAWP w Lublinie. Po kilku odmowach ze strony kandydatów burmistrz zapowiedział, że chce fachowca z Łęcznej. I tak oto pojawił się kandydat z Gminy Spiczyn 😉

W Spiczynie podobnie jak w Łęcznej spora grupa mieszkańców miała dość dotychczasowego włodarza. Wyborcy zarzucali mu arogancję, butę, nieróbstwo, nepotyzm czy nawet udział w skandalu obyczajowym. O szczegółach możecie poczytać w wątku na forum Dziennika Wschodniego(LINK). Jest tego trochę 😉
Finalnie mieszkańcy postawili na świeżą krew i stary wójt musi szukać nowego zajęcia. Czy znajdzie je w Łęcznej?

Nie wiem jak Wy ale w mojej opinii to najlepsza propozycja. Panowie pasują do siebie jak ulał 😉

Udostępnij ten wpis!

8 przemyślenia na temat „Czy nowym zastępcą burmistrza będzie były wójt Gminy Spiczyn?

 1. Z tego co mi wiadomo p. Krzysiak nie spełnia wymogów ustawy o pracownikach samorządowych i urzędach państwowych, gdyż nie miał wyższego wykształcenia. Praca bez uprawnień to naruszeniem prawa a tym zajmuje się Regionalna Izba Obrachunkowa która tylko czeka na takie historie. Tak czy inaczej powodzenia.

  1. Dlatego nie został zastępcą burmistrza ani doradcą bo tam wymagane jest wyższe wykształcenie. Asystent może mieć średnie. Ludzie w urzędzie miejskim w Łęcznej nic nie dzieje się przypadkiem !

 2. Mam nadzieje ze p. Krzysiak ruszy inwestycje drogowe w naszej gminie tak jak to mialo miejsce w gminie Spiczyn. Pod wzgledem wykonania drog gmina Spiczyn wyglada bardzo dobrze. A mam dlaczego p. Kowalski wybral starostwo??

  1. IMHO nie miał wyjścia, albo starostwo albo wizyty w PUP. Swoją drogą nie wiadomo jak długo w starostwie zabawi. 😉

 3. Ja bym powiedział, że sikorki! a u nas ich więcej niż w Spiczynie i na dodatek są nieco milsze, bo miejskie.
  Wystarczy dobrze się tylko rozejrzeć. 🙁 🙁

 4. A szkoda że…
  (Szkoda, że piszesz z kilku nicków, a jest to zabronione na tym blogu. /Bartol.)

 5. He he będzie to duże wzmocnienie kadrowe dla Łęcznej. Kosiarski naprawdę chce żeby ta jego ostatnia kadencja była zapamiętana.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.