„Kryształowy” Kuczyński szuka haków, chyba o czymś zapomniał ;)

Mimo upływu wielu miesięcy, Grzegorz Kuczyński nie jest w stanie pogodzić się z faktem ujawnienia informacji o zatrudnieniu jego żony w jednostce pomocniczej urzędu miejskiego(MOPS). W odwecie szukał już haków na radnych opozycji(LINK), a w związku z tym, że nic nie znalazł spróbował ponownie i znalazł… korektę oświadczenia majątkowego radnego Fijałkowskiego. Nie przewidzieliście się, Kuczyński nie wytropił żadnego przestępstwa, a jedynie znalazł w BIP (choć mając na względzie jego lenistwo, to raczej ktoś mu o tym powiedział) korektę dokumentu podobną do tego, składanego przez wielu z nas np. przy okazji rozliczania się z fiskusem.

Jak się okazuje niekompletne oświadczenie (brakowało w nim informacji o nowo-zakupionym samochodzie) wykrył… sam Fijałkowski. To dopiero afera ;P

Początkowo człowiek od wątpliwej promocji miasta, wraz z rodziną (wirtualny – ojciec, nomuslim – brat) próbował zainteresować internautów tematem korekty, puszczając wzmianki o niej na forach internetowych. Zainteresowania z oczywistych względów nie było. I tak oto powstał tekst w regionalnym wycieraczkowcu (a później na pseudo-portalu urzędnika), zawierający te same „argumenty”, które wcześniej widoczne były na forach internetowych.

Nie mam wątpliwości, że takie korekty zdarzały się już w łęczyńskim ratuszu. Niestety nie ma po nich śladu. Stary dokument zwyczajnie zastępowany jest nowym. Jednak w wypadku radnego Fijałkowskiego mamy możliwość oglądania obu dokumentów, przed i po korekcie. Dlaczego? Na to pytanie wszyscy znamy odpowiedź 😉

Grzegorzowi Kuczyńskiemu życzę wytrwałości w poszukiwaniach, może kiedyś coś mu się uda. Życzę mu też więcej odwagi, bo warto podpisywać się pod tym, co się stworzyło imieniem i nazwiskiem.
Tymczasem zauważyłem, że w oświadczeniach majątkowych radnego powiatu brakuje pieniędzy, które Kuczyński otrzymywał w związku z prowadzeniem przez siebie serwisu Leczna24. Tak, tak nie przewidzieliście się, „kryształowy” Kuczyński może pochwalić się wpływami z tytułu takiej właśnie działalności. Dlaczego nie chciał pochwalić się tymi wpływami w oświadczeniach majątkowych? Nie były to przecież setki, a tysiące złotych! Pora więc na to aby wpływami na pana konto zajął się urząd skarbowy. Dopilnuję osobiście, aby tak właśnie się stało 😉

I żeby nie było, panie Kuczyński, proszę nie składać korekty do oświadczeń, proszę zrzec się jak najszybciej mandatu radnego, to PRZESTĘPSTWO zostało wykryte przeze mnie 😉

PS. Czy Dziennik Wschodni pisał już o samochodzie Fijałkowskiego? 😉

Udostępnij ten wpis!

24 przemyślenia na temat „„Kryształowy” Kuczyński szuka haków, chyba o czymś zapomniał ;)

 1. Z tym Kuczyńskim to jest bardzo dziwna rzecz. Ilekroć chce dopiec swoim oponentom, wymyślając co rusz nowe, chore intrygi to zawsze po tyłku dostaje on.

  1. Przecież to szukanie haków to umyślne działanie. Kuczyński się wystawia a Kosiarski i reszta mają spokój. Swoje długi kuczyński musi spłacić nie ma wyjścia. Ja to się czasem zastanawiam czy jego jedynym zajęciem w urzędzie nie jest właśnie szukanie haków. Robi to przecież nie pierwszy raz.

 2. A może niech Fijałkowski powie skąd w ciągu 12 miesięcy przybyło mu na koncie 85 tys PLN przy przychodzie około 15 tys i zorganizowaniu pokaźnej kampanii wyborczej. Poważnie zastanawiam się czy nie powiadomić US.

  1. „Szerloku”, sprawdzaj dokładnie dwa ostatnie oświadczenia… A tak poważnie to sprzedał mieszkanie (po wielkości i wartości wnoszę, że była to kawalerka) 😉

 3. Wczoraj chciałem umieścić komentarz na stronie leczna24, w wiadomej sprawie (Fijałkowski i samochód). Dziwnym trafem przez całą dobę mój komentarz nie został jeszcze zaakceptowany. Może dlatego, że napisałem, żeby G.K kolejny raz nie podsycał konfliktu z M.F, że nikt nie chce kolejny raz czytać o tym samym, że to jest strona o Łęcznej a nie tylko o M. Fijałkowskim, a w razie czego, M.F poniesie skutki tego przeoczenia. Dlaczego jeszcze go nie umieścił ? 😉 Czyżby dlatego, że wszystkie niewygodne komentarze G.K kasuje ? 😉

  1. Nie jesteś pierwszym i nie ostatnim, który jest blokowany przez sfrustrowanego urzędnika za posiadanie własnego zdania.
   Wracając co kar. Radny Fijałkowski żadnej kary nie poniesie, bo sam zauważył błąd i później go sprostował. Inaczej będzie w przypadku Kuczyńskiego, który takiej korekty (mimo oczywistych i poważnych braków) nie złożył. Najmniej dotkliwą sankcją, która spotka człowieka od wątpliwej promocji miasta będzie tutaj pozbawienie go mandatu radnego.

   PS. Postępowanie w sprawie pomówienia na łamach pojezierza(LINK) dobiega już do końca. Proces ruszy na wiosnę. Wkrótce podam więcej szczegółów.

  2. Problem Kuczyńskiego polega na tym, że żadnej afery nie wykrył i nic nie groziło ani nie grozi radnemu Fijałkowskiemu. Kuczyński o tym wie i pozostało mu nakręcić aferę spod znaku zapomnienia. Sprawa dotyczy poprzedniej kadencji. Czemu o tym Kuczyński nie mówi? Ale pytanie jest inne. Dlaczego inni radni mogą poprawiać swoje oświadczenia i ich korekt nie ma w BIP?

  3. Spokojnie moje komentarze też się nie pojawiają na portalu kuczlecz24

 4. no i pan urzędnik ma pełne portki. Zobacz bartol jak się rzecznik tłumaczy u siebie na stronie. Wije sie jak piskorz. Sam pewnie nie wierzy w to co pisze. Przyszła kryska na Kuczyńskiego.

 5. co za…
  (Panie Grzegorzu, upominałem. To nie jest Leczna24 żeby wzorem Kuczyńskiego pisać komentarze z kilku kont /Bartol.)

  1. Czuje chłop że tak bardzo szukał haków na innych że o sobie zapomniał. I teraz problem bo Bartol nie popusci. Co ciekawe kuczyński już się odniósł do arta Bartola i już widzi żony i matki Fijałkowskiego. To już obsesja albo choroba psychiczna utrzymywana z naszych pieniędzy. Ale co ciekawsze nie zaprzeczył że brał czy bierze nadal pieniądze z łęczna24. Skoro nie zaprzeczył tym rewelacjom to . . . Będzie ciekawie. Bartol trafił w sedno jak widać. Nogi się kuczyńskiemu trzesą 🙂

 6. Czytając w „Pojezierzu” ten tekst, o którym tutaj mowa, odniosłem wrażenie jakby był on pisany pisany przez dziewczynkę, która najpierw rozwaliła swojej koleżance trzy babki z piasku, a później zaczęła płakać gdy rozwalono jej jedną. Jakoś nie mogę odeprzeć myśli o słuszności swoich wrażeń tym bardziej, że artykuł ten był podpisany BB, czyli Beksa Burmistrza.

 7. Wygląda to trochę jak spłacanie długu za żonę w MOPS. Że ten człowiek się nie wstydzi po Łęcznej chodzić. Lizodupstwo i wazeliniarstwo. On tego nawet nie kryje. Będą jaja jak się okaże, że dostawał pieniądze z Łęczna24.

  1. Tu się nic nie okaże, to jest fakt! Osobiście byłem świadkiem takich wypłat, a dodatkowo posiadam zapisy rozmów czy przelewów(numery kont) w tym właśnie zakresie. Będzie się działo – gwarantuję! 😉

 8. A ja mam pytanie trochę z innej beczki… Na łęczna24 pojawił się artykuł dotyczący zastępcy burmistrza. Pan Kosiarski stwierdził, że taka osoba na tym stanowisku jeszcze przez jakiś czas się nie pojawi, bo byle kogo nie chce, ale…. na to „konto” zatrudnił asystenta ds. inwestycji. Rozumiem, że jest to umowa cywilnoprawna podpisana między osobami prywatnymi, a honorarium burmistrz wypłaci z własnej kieszeni. W BIP-ie ogłoszenia o naborze i jego wyniku brak. Nie jest to wymagane? Może coś przeoczyłam?

 9. no i proszę bardzo. Tak kuczyński haków szukał. Już to widzę jak ten gość uczestniczy w prowadzeniu serwisu za darmo.

 10. Oczywiscie rozumiem zamieszanie, wkoncu to polityka, przyklad plynie z ul.wiejskiej ale Panowie wy robicie robicie sobie wypominki, silujecie sie ktoma wieksze znajomosci w skarbowce a plan zagospodarowania dalej w lesie. Panie Siegieda pokazcie ze zasluzyliscie na swoje glosy;)

  1. Za chwile ruszą interpelacje m. in. w tych sprawach. 100 dni spokoju właśnie się kończy. „Będzie pani zadowolona” 😉

 11. A czas kryształów już minął, trzeba się będzie tłumaczyć.

 12. Kazdy to choc troszke interesuje sie zyciem w Łęcznej ,wie ze ten gosc to zwykły pasożyt,i tyle ,, szkoda tylko ze wegetuje za nasze pieniadze, takie karaluchy trzeba zadeptac bo rozmnozą sie w naszym miescie ,

 13. Teraz widać jak na dłoni gdzie łęczyńska władza macza paluchy. W Leczna24 i w pojezierzu Kuczyński pluje jadem na opozycje, a tuba też nie lepsza bo też jest zależna od urzędu miejskiego.
  Nikt oprócz lle nie ma cochones żeby pisać co tu się odpierd%la w tej Łęcznej.

 14. Na taką odpowiedź czekałem. Pozamiatał. Z takimi trzeba krótko. Bartol jesteś moim idolem.

 15. Kto mieczem wojuje, od miecza ginie. Pan Kuczyński wybrał bramkę z zonkiem 😉

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.