Damski bokser trafił do aresztu!

Policjanci z łęczyńskiej komendy w poniedziałek zostali wezwani na interwencję domową w jednym z mieszkań na terenie powiatu.

Na miejscu okazało się, że 33 – letni mężczyzna wszczął awanturę podczas której wziął do ręki nóż kuchenny i groził pozbawieniem życia swojej żonie. Następnie popchnął ją na ścianę i uderzał pięścią po głowie.

Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali agresora i przewieźli do policyjnej celi. Kobieta zdecydowała opowiedzieć o zachowaniu męża w stosunku do niej.

Podczas prowadzonego postępowania okazało się, że dramat w tej rodzinie rozgrywający się w zaciszu ,,czterech ścian” trwał od kilku lat. 33 – latek znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją żoną. Wszczynał awantury domowe podczas których wyzywał swoją żonę, poniżał, izolował, szarpał za włosy, podduszał, opluwał, bił po twarzy, głowie, brzuchu.

Zebrane przez śledczych materiały pozwoliły na przedstawienie mu zarzutu znęcania się psychicznego i fizycznego nad żoną i naruszenia czynności narządu ciała.

Wczoraj sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy.

Teraz za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Jeśli doznajesz przemocy w rodzinie skontaktuj się z najbliższą jednostką Policji, dzielnicowym lub powiadom odpowiednie służby! Nie pozostawaj też obojętny, jeśli jesteś świadkiem przemocy w rodzinie! Nasza interwencja może uratować czyjeś zdrowie lub życie!

Udostępnij ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.