Dziura w drodze i urzędowy ping pong [Zdjęcia]

Od dłuższego czasu na starej Łęcznej obok księgarni, widoczna jest spora dziura w drodze. Czytelnik postanowił zgodnie z przyjętymi przez ratusz zasadami zgłosić sprawę droga urzędową. Jak myślicie jaki był efekt?
„Gmina odsyła mnie do pgkimu, a ten do gsu. Generalnie nikt nie poczuwa się do wykonania naprawy od miesiąca!” – pisze czytelnik. Zaskoczeni?

Finalnie postanowił przesłać kilka zdjęć aby pokazać mieszkańcom, a przede wszystkim urzędasom, jak mają się sprawy i że nie zanosi się na to, aby problem znikł samoistnie.


Ten przykład doskonale pokazuje na ile skuteczne jest zgłaszanie usterek w łęczyńskim magistracie. Oczywiście odpytam „orła biznesu” czy i co zamierza z tym „fantem” zrobić.

Kończąc na usta ciśnie się tekst „Kazikowych” 12 groszy „Dalej jazda do roboty…”

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

10 komentarzy do artykułu "Dziura w drodze i urzędowy ping pong [Zdjęcia]"

 1. aqq pisze:

  Wczoraj byłem w księgarni i zaczeli robić!!!

 2. endi187 pisze:

  to jest dziura budżetowa

 3. Bodo pisze:

  Parko, Rodex? Super konserwatorzy miejscy , może coś ……. ?????

 4. misza pisze:

  A do kogo należy ta droga ?

  • homer pisze:

   A to niech sobie urząd miejski rozstrzygnie do kogo ta droga należy, a potem ładnie zgłosi „usterkę”. To ich psi obowiązek.
   Za co Kosiarski bierze ponad 11 000 złotych?

 5. Kalina pisze:

  trzeba zapytać kto postawił znak informacyjny U-6a Tablica kierująca
  i wszystko jasne 🙂

 6. Arnold pisze:

  Przecież ta możliwość zgłoszenia usterki do UM umożliwia jak sama nazwa wskazuje jej zgłoszenie. Tylko zgłoszenie. Przecież nikt nie napisał tam że po zgłoszeniu ktoś się sprawą zajmie. Czytajcie ludzie ze zrozumieniem. Pan Grzegorz na pewno to potwierdzi.

 7. newage pisze:

  ferdynand nie obrażaj dziadów 😉

 8. Ferdynand K pisze:

  Ale dziady.

 9. rolnik pisze:

  ku..a czy w Naszym mieście załatwić coś takiego to problem? , wywalam na zbity pysk kierownika wydziału i kolejny kompetentny do roboty!, ale jak naprzyjmowanych jest wszystko per Ty to jak w oczy spojrzec na bibce?, menagiera tu trzeba a nie kolesiostwa,

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes