Firma urzędnika ratusza wygrywa kolejny konkurs! [Dokument]

Po ostatnich publikacjach (LINK) na temat szczęścia urzędników łęczyńskiego ratusz, można było pomyśleć, że proceder wygasł. Nic bardziej mylnego!
Z końcem sierpnia 2021 firma pracownika łęczyńskiego ratusza poprawiła statystyki, wygrywając kolejny konkurs zorganizowany w urzędzie miejskim.

Na początku sierpnia ruszył konkurs dot. sprawowania funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w branży drogowej przy realizacji robót budowlanych związanych z modernizacją dróg gminnych. Przekładając z urzędniczego na „nasze” chodziło o znalezienie firmy, która na miejscu będzie doglądała realizowanej inwestycji.

Jak dowiadujemy się z pokonkursowego protokołu (LINK), o kontrakt biły się dwie firmy. Pierwszą była znana bardzo dobrze w Łęcznej, Conti-Tech p. Andrzeja Szymaka (pracownika referatu inwestycji w urzędzie miejskim) oraz firma z Podkarpacia.
Jak nietrudno było przewidzieć, firma, którą od Łęcznej dzieli ponad 200km, zaproponowała cenę dwukrotnie wyższą niż, Conti-Tech.

Podsumowując ten kolejny sukces, wkleję informację, którą do Leszka Włodarskiego, już w 2019 roku przesłała Regionalna Izba Obrachunkowa w Lublinie. Tak, już wtedy instytucje kontrolne stwierdzały nieprawidłowości w konkursach organizowanych przez ratusz:

Następnym razem naprzeciw firmy łęczyńskich urzędników, powinna stanąć firma np. ze Szczecina.

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „Firma urzędnika ratusza wygrywa kolejny konkurs! [Dokument]

  1. Dzień dobry.
    Czy redakcja otrzymała może z ratusza odpowiedź w sprawie podejrzenia fałszerstwa w opinii komisji finansów? 14 dni już minęło. Pozdrawiam.

    1. Tego co otrzymałem, nie można nazwać odpowiedzią, wezwałem wiec urząd ponownie do udzielenia odpowiedzi. Oczywiście opublikuję oba pisma 🙂

  2. I pomyśleć, że była szansa na usunięcie Włodarskiego ze stołka. To teraz macie co chcieliście.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.