Fotowoltaika – Włodarski zmarnował szansę. Odwołania odrzucone!

Na początku roku pisałem o tym, że na 210 złożonych wniosków o dofinansowanie odnawialnych źródeł energii, Urząd Marszałkowski odrzucił jedynie 16 – w tym wniosek Gminy Łęczna (LINK).
Włodarski tłumaczył sie wtedy ww wszystkich, lokalnych pseudomediach, że składa odwołania, i że to na pewno pomyłka. Grał na czas!

O tym nie przeczytacie na stronach wazeliniarzy łęczyńskiej władzy.
Jak się finalnie okazało, mydlenie oczu „odwołaniami” miało tylko jeden cel. Chodziło o wyciszenie emocji, żeby mieszkańcy z czasem zapomnieli o sprawie. Są w Łęcznej jeszcze tacy mieszkańcy, którzy cały czas są przekonani, że w sprawie coś się dzieje. Mają nadzieję na pozytywne zakonczenie.
Czuję się zatem w obowiązku, żeby przekazać Wam informację, że wszelkie „odwołania” zostały odrzucone. Włodarski niczego nie wyjaśnił. Przyznał to z resztą sam, podczas debaty nad raportem o stanie gminy w sierpniu. Z wiadomych powodów, z taką informacją do swoich mediów już nie poszedł.

Przypomnę, że przy okazji tego projektu, mieszkańcy płacili prywatnym firmom po kilkaset złotych za audyty nieruchomości. Mieli nadzieję, że włodarz, który tak chętnie lansował się w pseudomediach i opowiadał o tym projekcie, da radę.
Dał d#py, a mieszkańcy do dzisiaj nie usłyszeli nawet słowa przepraszam.
Urzędnicy z pewnością otrzymają nagrody. To przecież nie ich wina.

I tak to się moi drodzy robi PR na Placu Kościuszki…

Pamiętajcie o tym przy kolejnych, medialnych zapowiedziach super hiper inwestycji i projektów 🙂

Udostępnij ten wpis!

5 przemyślenia na temat „Fotowoltaika – Włodarski zmarnował szansę. Odwołania odrzucone!

  1. … po drugim falstarcie , instalację założyłem sam , więc pseudo burmistrz nie się teraz cmoknie w … razem z tymi nieudacznikami podkomendnymi, już mi prąd produkuje a jak bym dalej czekał i czekał to nadal płacił bym jak za zboże….

  2. przeciez to zrobili jak metodą na wnuczka, ile jest osób które wpłaciły pieniądze i dla kogo, kto sporzadzał wniosek ?, przeciez obok w gminach wnioski przeszły i maja , był bład we wniosku ? jaki, celowy czy nie ? razem to była kupa pieniedzy, pozew zbiorowy i tyle , jedna kancelaria złóżcie się jak na te „projekty” i sprawa wyjaśniona, czy to był a lipa czy nie

    1. Jestem za pozwem zbiorowym przeciwko Wlodarzowi(?)miasta. Wniosek był przygotowany przez urząd, a my petenci za to zapłaciliśmy. I tu nie chodzi o kwotę, ale o brak odpowiedzialność. Postuluje-piszemy do urzędu wezwania do zwrotu pieniędzy z odsetkami za zwłokę i utracone korzyści wynikające z w/w faktury.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.