Nowoczesne targowisko z wygodnym parkingiem – po łęczyńsku!

O „nowoczesnym targowisku” powiedziano już chyba wszystko. Urząd miasta przez ostatnie miesiące wyczyniał cuda aby PR’owo pompować ten projekt. Dowiadywaliśmy się niemal o każdej nowej cegle  użytej przy budowie. Poniżej kilka artykułów na ten temat tylko z urzędowego portalu.

http://www.leczna.pl…ci/art2012.html
http://www.leczna.pl…ci/art2027.html
http://www.leczna.pl…ci/art2029.html
http://www.leczna.pl…ci/art2036.html
http://www.leczna.pl…ci/art2089.html
http://www.leczna.pl…ci/art2105.html
http://www.leczna.pl…ci/art2122.html

Dla tych którzy nie wiedzą o jakim nowoczesnym targowisku mowa, zamieszczam zdjęcie. Może jakiś dobry urzędas wskaże mi na nim ten wygodny parking o którym wielokrotnie mówił UM.

Zdjęcie: http://zapodaj.net/images/325be10ff5238.jpg

Prawda, że robi wrażenie? 😉

Na blogach radnych Fijałkowskiego i Pawlaka zobaczycie jak dumnie nasz dobry gospodarz otworzył targowisko tak aby kupcy mogli „spokojnie pracować”. Zobaczcie co wyszło z szumnych zapowiedzi Burmistrza, że targowanie odbędzie się już w sylwestrowy poniedziałek.

http://www.fijalkows…ego-targowiska/
macie tu zdjęcia „zadowolonych” kupców z nowego wygodnego przybytku.

http://pawlak.nets.p…nieta-brama,223

PS Dzięki opatrzności, coraz ciszej (lub wogóle) nie mówi się już w naszym mieście o elektrowni. Znając życie mogłoby się skończyć nową stacją „trafo”, wciśniętą w osiedle.

PS2 Szczęśliwego nowego roku moi drodzy!. Burmistrzowi i Przewodniczącej rady nie będę tego życzył, bo i bez moich życzeń, mają jak widać ponadmiarowe poczucie humoru

Otwarcie targowiska w Łęcznej 31.12.2012

Udostępnij ten wpis!