Ireneusz Grochowski: Finał sprawy: „Kopiec kreta” na Górniczej [Pismo]

Szczęśliwie doczekaliśmy się finału sprawy pt. „Kopiec kreta” na ul. Górniczej. Po moich interwencjach w Straży Miejskiej i Urzędzie Miasta przekazuje wam efekty nielegalnego wysypu żwiru i zajmowania miejsc dla niepełnosprawnych. Jakiś czas temu pisałem o tym jak powstała kupa piachu(LINK), która zalegała pod moim blokiem. Zdenerwował mnie wtedy fakt bezprawnego wytyczenia i zajęcia w sumie 4 miejsc parkingowych. Na domiar złego trwało to przez okrągły tydzień, a na dodatek, podczas prac remontowych w moim bloku, robotnicy zajmowali jeszcze 2 miejsca, w tym 1 dla niepełnosprawnych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, za zajęcie miejsca dla niepełnosprawnych grozi mandat w kwocie 500 zł.

Odpowiedź z urzędu miasta odnośnie zdarzenia:

Wszyscy wiemy jak „przestrzegane” są przepisy w tym mieście. Wiadomo, że…

Cały artykuł oraz wszystkie zdjęcia przeczytacie i zobaczycie na
<< Blogu Ireneusza Grochowskiego >>

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

8 komentarzy do artykułu "Ireneusz Grochowski: Finał sprawy: „Kopiec kreta” na Górniczej [Pismo]"

 1. rolnik pisze:

  co sie z Panem dzieje panie Ireneuszu? , i bloga nie ma

  • kamilos86 pisze:

   Z tego co wiem to Panem Irkiem zajęli się na kopalni bardziej skutecznie niż Kosiarski bartolem. Bloga nie ma i on sam też gdzieś przepadł. Może kiedyś napisze, kto za tym wszystkim stał. wielu osobom dopiero się oczy otworzą.
   Trzymam kciuki za tego bloga. Oby nie znikł.

   • edek pisze:

    Pewnie dlatego wiele osób nie może się jawnie opowiedzieć przeciwko tej władzy. Ale z Bartolem i dwoma radnymi jakoś nie potrafią sobie poradzić. To tylko dowód na to jak ważna jest niezależność. Pan rzecznik może tylko zazdrościć.

 2. Ireneusz Grochowski pisze:

  Panie ferdynandzie K może odpisywali na moje pismo na zasadzie kopiuj i wklej ? A po za tym olewanie mieszkańców to ich chleb powszedni. Chyba był to przed wczesny finał tej sprawy!

 3. Ferdynand K pisze:

  Panie Ireneuszu pismo złożone przez Pana było za delikatnie napisane, nie Masz Pan wąsów więc wzięli Pana za kobietę.

 4. agh pisze:

  Nie wiem czy ja czegoś nie zrozumiałem ale dlaczego jest napisane ,,Pani”. Pan Ireneusz to tylko pseudonim za którym się skrywa kobieta czy błysnął odpowiadający na zgłoszenie ?

  • ABC pisze:

   No to urząd się popisał. A później mają pretensje za krytykę. Ciekawe czy jak burmistrz pisał do Premiera to się nie pomylił czasem. 🙂

 5. Bartol pisze:

  Rozpasanie na 100%, nawet o zgodę nikt nie zapytał. Mogę się tylko domyślać, że wcześniej nikt problemów nie robił.

  Swoją drogą, czy próbowaliście kiedyś „trzymać” auto przez tydzień na „kopercie”? 😉

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes