Jak głosowali łęczyńscy radni w mijającej kadencji. Sprawdź kto był przeciwny inwestycjom w Twojej okolicy?

Przez cały okres trwania kadencji rady miejskiej w Łęcznej, na blogu publikowane były imienne wyniki głosowań w najważniejszych dla miasta sprawach. Dzisiaj wyniki wszystkich głosowań zostały umieszczone w jednym pliku. Możesz zatem sprawdzić, który radny podniósł rękę przeciwko inwestycjom w Twojej okolicy, a który takie inicjatywy wspierał.

Dzięki zestawieniu sprawdzisz m. in. kto był przeciwny likwidacji straży miejskiej, remontowi ulic Wiklinowej i Gwarków. Kto głosował za likwidacją LO przy ul. Szkolnej, a kto sprzeciwił się montażowi siedzeń na łęczyńskim amfiteatrze. Te informacje są szczególnie istotne, gdyż Ci ludzie pukają lub za chwilę będą pukali do Waszych drzwi i prosili o poparcie. Warto wtedy powiedzieć „Sprawdzam” 🙂
W zestawieniu ujęci zostali tylko Ci radni, którzy zdecydowali się na ponowne kandydowanie w zbliżających się wyborach.

Aby pobrać plik, wystarczy kliknąć poniższy obrazek:

PS. Chciałbym także, rozwiać wątpliwości. Mimo, iż przynajmniej jeden z kandydatów wspólnej sprawy Włodarskiego/Kosiarskiego uważa publikację tych danych za „mowę nienawiści” (tak, tak, powiedział o tym głośno podczas debaty 🙂 ), te informacje będą w dalszym ciągu publikowane. Szanownemu kandydatowi polecam natomiast zapoznanie się z 61 artykułem obowiązującej konstytucji.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

13 komentarzy do artykułu "Jak głosowali łęczyńscy radni w mijającej kadencji. Sprawdź kto był przeciwny inwestycjom w Twojej okolicy?"

 1. Piaseczno pisze:

  Pozwolę sobie powiedzieć, co z tego wynikło:

  Od lewej:
  „negatywni” wedle LLE 24
  Borkowska – jeszcze nie wiadomo

  Matczuk, Łuczyński, Syta – przeszli
  Makara, Drabik – nie przeszli
  Sawicki – przeszli
  Korszla, Nowak – nie przeszli
  Szychta-Zagwodzka – przeszła.

  „pozytywni”
  Przeszli jedynie 3/5 tj. Fijałkowski, Łagodziński, Susz.
  Nie przeszli Lendzion i Jasielski.

  • Bartol pisze:

   G. Lendzion przeszedł do powiatu 🙂
   Borkowska nie przeszła (startowała do powiatu)

   • Piaseczno pisze:

    Wiem, że startowała do powiatu, ale czy mogę zobaczyć gdzieś te wyniki do powiatu ? Nie umiem znaleźć.

 2. Janusz pisze:

  Sawicki wstyd !!!
  głosować przeciw remontowi ul Gwarków i za likwidacją szkoły w swoim okręgu wyborczym ?! w innych głosowaniach potrafił się wstrzymać a w głosowaniu za rzeczami ważnymi w miejscu gdzie praktycznie mieszka i się wychował „srać” do własnego gniazda ?
  Wstydź się. Jeśli teraz przejdziesz to będzie parodia!! mojego głosu już nie dostaniesz rajdowcze.

 3. Medyk pisze:

  Dzisiejsza gazeta Wspólnej Sprawy to jeden wielki wstyd Panie burmistrzu Kosiarski.Pan Wytyka wszelkie zło Panu Fijałkowskiemu, a to co Pan wyczynia w swojej gazecie to przecież wielki jad i nienawiść,dziwi mnie to -wstydż się Pan, a swoją drogą wykorzystuje Pan pracowników Urzędu Miasta do roznoszenia tej zajadłej literatury po godzinach pracy.Ciekawe czy wykonują to z rozkazu i czy mają z tego jakąś zapłatę.Dzisiaj widzieliśmy pracownika z plecakiem pełnym tych gazet jak je roznosił i wkładał do skrzynek na listy.

 4. Piaseczno pisze:

  O, nawet nie wiedziałem, że p. Skibiński już nie startuje… szkoda.

 5. ABC pisze:

  Jak ci ludzie teraz w oczy spojrzą swoim sąsiadom. Jak do mnie któryś przyjdzie to pokaże mu ten wykaz. Zobaczymy jak głupio będzie się tłumaczył.

 6. wyborca pisze:

  Co mogę powiedzieć Płaza nie błysnął. Ale ale dajmy już spokój z tym dresiarskim poparciem Kosiarskiego i Włodarskiego. Wszyscy co byli na debacie, zobaczyli kto ich popiera. I jeszcze ten gość co Fijałkowskiego nagrywał, to człowiek z kryminalną przeszłością. Takie to poparcie ma Włodarski. Ciekawe czy tylko grypsujących czy innych też hehehehe

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes