Jak głosowali łęczyńscy radni w mijającej kadencji. Sprawdź kto był przeciwny inwestycjom w Twojej okolicy?

Przez cały okres trwania kadencji rady miejskiej w Łęcznej, na blogu publikowane były imienne wyniki głosowań w najważniejszych dla miasta sprawach. Dzisiaj wyniki wszystkich głosowań zostały umieszczone w jednym pliku. Możesz zatem sprawdzić, który radny podniósł rękę przeciwko inwestycjom w Twojej okolicy, a który takie inicjatywy wspierał.

Dzięki zestawieniu sprawdzisz m. in. kto był przeciwny likwidacji straży miejskiej, remontowi ulic Wiklinowej i Gwarków. Kto głosował za likwidacją LO przy ul. Szkolnej, a kto sprzeciwił się montażowi siedzeń na łęczyńskim amfiteatrze. Te informacje są szczególnie istotne, gdyż Ci ludzie pukają lub za chwilę będą pukali do Waszych drzwi i prosili o poparcie. Warto wtedy powiedzieć „Sprawdzam” 🙂
W zestawieniu ujęci zostali tylko Ci radni, którzy zdecydowali się na ponowne kandydowanie w zbliżających się wyborach.

Aby pobrać plik, wystarczy kliknąć poniższy obrazek:

PS. Chciałbym także, rozwiać wątpliwości. Mimo, iż przynajmniej jeden z kandydatów wspólnej sprawy Włodarskiego/Kosiarskiego uważa publikację tych danych za „mowę nienawiści” (tak, tak, powiedział o tym głośno podczas debaty 🙂 ), te informacje będą w dalszym ciągu publikowane. Szanownemu kandydatowi polecam natomiast zapoznanie się z 61 artykułem obowiązującej konstytucji.

Udostępnij ten wpis!

13 przemyślenia na temat „Jak głosowali łęczyńscy radni w mijającej kadencji. Sprawdź kto był przeciwny inwestycjom w Twojej okolicy?

 1. Pozwolę sobie powiedzieć, co z tego wynikło:

  Od lewej:
  „negatywni” wedle LLE 24
  Borkowska – jeszcze nie wiadomo

  Matczuk, Łuczyński, Syta – przeszli
  Makara, Drabik – nie przeszli
  Sawicki – przeszli
  Korszla, Nowak – nie przeszli
  Szychta-Zagwodzka – przeszła.

  „pozytywni”
  Przeszli jedynie 3/5 tj. Fijałkowski, Łagodziński, Susz.
  Nie przeszli Lendzion i Jasielski.

   1. Wiem, że startowała do powiatu, ale czy mogę zobaczyć gdzieś te wyniki do powiatu ? Nie umiem znaleźć.

 2. Sawicki wstyd !!!
  głosować przeciw remontowi ul Gwarków i za likwidacją szkoły w swoim okręgu wyborczym ?! w innych głosowaniach potrafił się wstrzymać a w głosowaniu za rzeczami ważnymi w miejscu gdzie praktycznie mieszka i się wychował „srać” do własnego gniazda ?
  Wstydź się. Jeśli teraz przejdziesz to będzie parodia!! mojego głosu już nie dostaniesz rajdowcze.

 3. Dzisiejsza gazeta Wspólnej Sprawy to jeden wielki wstyd Panie burmistrzu Kosiarski.Pan Wytyka wszelkie zło Panu Fijałkowskiemu, a to co Pan wyczynia w swojej gazecie to przecież wielki jad i nienawiść,dziwi mnie to -wstydż się Pan, a swoją drogą wykorzystuje Pan pracowników Urzędu Miasta do roznoszenia tej zajadłej literatury po godzinach pracy.Ciekawe czy wykonują to z rozkazu i czy mają z tego jakąś zapłatę.Dzisiaj widzieliśmy pracownika z plecakiem pełnym tych gazet jak je roznosił i wkładał do skrzynek na listy.

  1. Przepraszam, nie przeczytałem ze zrozumieniem. Radnych PiS-u Bartol nie dałeś. Pan Skibiński startuje jednak- sprawdziłem teraz.

   Przepraszam za kłopot.

     1. Głosuję, ale kojarzę p. Skibińskiego jako działacza i chciałem się dowiedzieć. Pozdrawiam.

 4. Jak ci ludzie teraz w oczy spojrzą swoim sąsiadom. Jak do mnie któryś przyjdzie to pokaże mu ten wykaz. Zobaczymy jak głupio będzie się tłumaczył.

 5. Co mogę powiedzieć Płaza nie błysnął. Ale ale dajmy już spokój z tym dresiarskim poparciem Kosiarskiego i Włodarskiego. Wszyscy co byli na debacie, zobaczyli kto ich popiera. I jeszcze ten gość co Fijałkowskiego nagrywał, to człowiek z kryminalną przeszłością. Takie to poparcie ma Włodarski. Ciekawe czy tylko grypsujących czy innych też hehehehe

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.