Jak urząd miejski w Łęcznej czasoprzestrzeń zagina…

Czy to możliwe aby sprawozdanie z sesji rady miejskiej, która rozpoczyna się o godzinie 14-tej było opublikowane chwilę przed godziną 12-tą? Oczywiście tak. Pod warunkiem że rzecz dzieje się w Łęcznej.
Od niedawna jeden z urzędników łęczyńskiego ratusza, niemrawo stara się wejść w rolę kamery, która ciągle nie może zagościć na sali posiedzeń rady miejskiej. Zajmuje się on pisaniem sprawozdań z przebiegu sesji. Wygląda jednak na to, że takie relacje są gotowe już na kilka godzin przed rozpoczęciem obrad. Poniżej publikuję zrzut z ekranu dotyczący wczorajszej sesji rady miejskiej. Zwróćcie proszę uwagę na godzinę publikacji.

O tym, że radni wspólnej sakwy podnoszą ręce tak, jak jest im nakazane już wiedzieliśmy. Teraz wszystko wskazuje na to, że sesje rady miejskiej to zwykłe wyreżyserowane przedstawienia. Oskar za reżyserię dla Kosiarskiego. To byłoby coś… 😉
A teraz całkiem poważnie, jest to oczywisty dowód wskazujący na to, że urzędnicy mogą manipulować przy datach zamieszczanych dokumentów czy informacji. Wcześniej także zdarzały się takie przypadki, były jednak szybko maskowane i kwitowane świętym urzędniczym oburzeniem. Tym razem widzicie to czarno na białym.

Przy okazji dorzucę jeszcze jeden kamyczek do urzędowego ogródka. Przypomnijcie sobie proszę wpis pt. „Do czego służą komputery w urzędzie miejskim w Łęcznej?„. Rzeczywistość pokazuje, że nie nauczył on niczego łęczyńskich urzędasów. Kilka dni temu pojawił się kolejny komentarz wysłany z urzędowych komputerów, tym razem tchórzliwy urzędnik, postanowił wypowiedzieć się na blogu jako DOROTA.

Poniżej zestawienie komentarzy wysłanych za pośrednictwem tego samego dostępu do internetu:

W społeczeństwie panuje przekonanie, że jeśli nie spełniamy wymagań by pracować w policji, zatrudni nas straż miejska. Jakie wymagania trzeba spełniać (lub nie spełniać) żeby zatrudnił nas urząd miejski?

PS. Z niecierpliwością czekam na „sprostowanie” z urzędu. Tylko błagam nie podpisujcie się DOROTA 😉

Udostępnij ten wpis!

9 przemyślenia na temat „Jak urząd miejski w Łęcznej czasoprzestrzeń zagina…

  1. Jedną z metod podróży w czasie jest lot wokół czarnej w odpowiedniej odległości od niej. Módlmy się więc o to, aby nasi sternicy nie obrali kierunku na horyzont zdarzeń.

  2. A czy tu w UM jest jakaś pani/pan Dorota?
    Może tak samo oddana/y, jak ta pani/n ze Spiczyna.
    A tak na poważnie, chyba nie trzeba być znawcą, kto kaleczy funkcję rzecznika zajmując się propagandą w łęczyńskim ratuszu.

    1. Mamy, lecz jak wskazuje urzędowy BIP to pracownica USC, a nie sądzę aby ktokolwiek z łęczyńskiego USC pisał komentarze w czasie postu. 😉

  3. Nie ma to jak pisanie na forach z publicznych komputerów za publiczne pieniądze w godzinach pracy w publicznym urzędzie. Tym się tam zajmują. Raz zdobytej władzy nie oddamy nigdy, użyjemy wszystkim metod by nas stąd nie wykopali – brzmi jak cytat z odprawy w urzędzie 🙂

  4. Wszystko zależy od czasu serwera. Jeżeli czas ustawiony jest w strefie greenwich, to powinno być GMT -1h. Jeżeli jest -3 to znaczy ni mniej ni więcej, że serwery UM ustawione są gdzieś na pacyfiku, 200metrów pod oceanicznym mułem. 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.