Spotkanie wyborcze z Marianem Kowalskim [Wideo]

Zapraszamy na spotkanie wyborcze z Marianem Kowalskim, kandydatem na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej. Wszystkich zainteresowanych tą osobą – pomijaną przez media – zapraszamy w sobotę, 7 marca o godzinie 15.00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Milejowie.

Udostępnij ten wpis!

6 przemyślenia na temat „Spotkanie wyborcze z Marianem Kowalskim [Wideo]

  1. Zostałem poproszony o przekazanie informacji, nie widzę powodu dla którego miałbym odmawiać. Być może ktoś skorzystał z tego zaproszenia.

 1. Sam zastanawiam się po co mamy takie kandydatury. W sumie jest to jedna ze zdobyczy demokracji ale czy nie lepiej byłoby zbudować silne (skumulowane) poparcie dla jednej osoby po tej części sceny politycznej? Być może komuś zwyczajnie zależy na rozdrabianiu takiego elektoratu?
  Finalnie możliwość startu będzie zweryfikowana przez liczbę zebranych podpisów.
  PS. Nie popieram żadnej z partii obecnych w parlamencie;)

 2. Faszyści w obwoznym tetrzyku …….. Piłsudski sie w grobie przewraca z powodu takich kandydatów na prezydenta

 3. No cóż…byłabym idiotką żeby potraktować poważnie taki wpis jak i tego „kandydata”.

 4. „nowy”cyrk,ale Pan Prezydent będzie wybrańcem Narodu Polski,a nie pomazańcem sejmu.NIEZALEŻNY !!! ZRÓBMY TO. REWOLUCJA Z GŁOWĄ. PEŁNE POPARCIE SPOŁECZNE DLA PREZYDENTA. BĘDZIE WÓDZ, BĘDZIE ARMIA SPOŁECZEŃSTWA,OBYWATELI RP, CHCĄCYCH LEPSZEJ POLSKI. W TAKIM MOMENCIE,JEST CZAS I SPOSOBNA CHWILA ,WYKAZAĆ SIĘ P A T R I O T Y Z M E M. Wybór należy do Was.
  1 godz. · Lubię to!
  Jozef Kowaczyk Jest taki, co dokona głębokich zmian: Paweł KUKIS !

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.