Jestem na emeryturze. Wybierzcie mnie do rady i pozwólcie dorobić.

Takim tytułem można określić nieudolne zaklinanie rzeczywistości w wykonaniu „prestiżowej” przewodniczącej Krystyny Borkowskiej w ostatnim wydaniu „Pojezierza”. To wprost niesamowite jak wąsata koalicja boi się utraty stołków i nieuchronnej zmiany na stanowisku burmistrza.
Srogo zawiedziecie się jeśli w tekście Borkowskiej będziecie chcieli znaleźć merytoryczne argumenty. Niestety IMHO nie ma tam nic oprócz serii inwektyw i pomówień dobrze znanych z wypowiedzi „dobrego gospodarza”.

Jednym z zarzutów prestiżowej przewodniczącej w stosunku do (kandydata na burmistrza) Fijałkowskiego jest UWAGA!!! fakt dostarczania mieszkańcom (od kilku lat) życzeń z okazji świąt. Czy pani naprawdę nie czuje wysokiego poziomu żenady, który został osiągnięty „pojezierzowymi” wypocinami?

Przewodnicząca ubolewa także nad brakiem możliwości komentowania wpisów Fijałkowskiego na jego prywatnym blogu. Coś mi się wydaje, że wiedza Borkowskiej na temat internetu jest porównywalna z moją wiedzą o księgowości w LW Bogdanka.
Pragnę zatem wyjaśnić, że radny Fijałkowski posiada zarejestrowane konto na blogu LLE24 i tu odpowiada na pytania internautów. Zachęcam i panią do rejestracji konta na blogu. W razie problemów proszę zwrócić się o pomoc do urzędowego specjalisty ds. promo… tfu! propagandy. Zaręczam, że posiada on wprost nieocenione doświadczenie w pisaniu na forach (również w czasie pracy urzędu).

W swoim artykule? Borkowska zauważa, że nowy wygląd budynku ratusza to zasługa obecnego jeszcze burmistrza. Niestety jest pani w wielkim błędzie. To wyłącznie zasługa mieszkańców, którzy płacą wysokie(również dzięki pani) podatki. Nic mi nie wiadomo aby Kosiarski do remontu ratusza, dołożył choć złotówkę z prywatnej kieszeni.
Być może to co teraz napiszę, wyda się dla pani egzotyczne ale praca na rzecz mieszkańców jest psim obowiązkiem burmistrza. Wydawało mi się, że jest to oczywiste dla osoby, która od lat piastuje tak ważne stanowisko w mieście. Myliłem się…

Żeby podsumować działalność przewodniczącej Borkowskiej i pozostałej części „wąsatej koalicji” nie trzeba wyszukanych obelg czy epitetów. Wystarczy pokazać jak głosowaliście podczas mijającej kadencji. Proszę się przez chwilę zastanowić, ilu podwyżek doczekali się mieszkańcy i ilu inwestycji nie zobaczyli dzięki waszym decyzjom. W przypadku problemów z pamięcią, polecam lekturę tego wpisu(LINK).
Czy to są te „kłamliwe ataki” o których czytamy w „Pojezierzu”?

Na koniec odniosę się do stwierdzenia przewodniczącej jakoby opozycja dążyła do celu po przysłowiowych trupach. Akurat z tym zdaniem zgadzam się w stu procentach. Opozycja konsekwentnie dąży do celu po waszych politycznych trupach. Po tym jak głosowaliście w ciągu minionych 4 lat, powinniście zająć „zaszczytne” miejsce w „politycznym prosektorium”.
To już koniec! Czas na lepszą Łęczną 😉

PS. „Prestiżowa” mija się z prawdą sugerując, że LLE24.pl jest portalem. Wygląda na to, że Kosiarski nie zdążył poinformować „podopiecznej” o decyzji sądu w tej sprawie. Myślę, że konieczność publikacji sprostowania, skutecznie nauczy panią prawdomówności.

Udostępnij ten wpis!

10 przemyślenia na temat „Jestem na emeryturze. Wybierzcie mnie do rady i pozwólcie dorobić.

 1. Dopisuję się do słów tej krytyki.
  Pani – czy ty taką kartkę świąteczną wysłałabyś mieszkańcom Łęcznej? – myślę, że nie.
  Waszych życzeń i tak nikt by nie czytał – zresztą co wy moglibyście życzyć mieszkańcom – jak zwykle chyba podwyżek?

 2. Powiem krótko, pani Borkowska jak i reszta jej bandy z panem burmistrzem na czele, atakuje najlepszego kandydata na burmistrza bo tak jak jest napisane w artykule boją się o stołki a kto wie może i coś więcej… Wiem tyle trzeba ich wszystkich odsunąć od władzy bo tak dłużej być nie może czas na Lepszą Łęczną i na Lepszego Burmistrza:)

 3. UWAGA na multikonta w serwisie Leczna24. Podobnie jak 4 lata temu, tak i w tym roku jeden z urzędników postanowił zarejestrować fikcyjnych użytkowników za pomocą których będzie chciał prowokować i kontrolować dyskusję. Poniżej kilka z takich kont:

  Mietek Koo – Dołączył(a): Pn, 15 wrz 2014, 20:06
  chadzam_sam – Dołączył(a): Pn, 15 wrz 2014, 20:13
  Karolek – Dołączył(a): Śr, 8 paź 2014, 08:20
  Pragmatyczny – Dołączył(a): Śr, 1 paź 2014, 08:49
  Kataryna – Dołączył(a): N, 21 wrz 2014, 18:47
  Zosia10 – Dołączył(a): Cz, 2 paź 2014, 16:49
  mariusz b – Dołączył(a): N, 5 paź 2014, 22:15

  Najlepszym wyjściem będzie nie podejmowanie dyskusji z w/w użytkownikami.

   1. A nomuslim, a Wirtualny? Tam można wymieniać i wymieniać. Ja nie wiem jak on ogarnia te wszystkie konta. Ale kto właścicielowi zabroni.

 4. czytałem gdzieś, że na emeryturze „prestiżowa” ma się wnukami zajmować a nie polityką 🙂 do emerytury już chyba dorabiać nie musi skoro konto pęka w szwach.

 5. Halo, halo pan Fijalkowski przyslal nam zyczenia swiąteczne z wlasnej kasy a burmistrz i rada za nasze podatnikow pieniądze.ędziemy o tym pamiętac przy urnach wyborczych.

  Za duzo emerytow jest teraz w radzie,są mało aktywni,bo juz wypaleni ,glosują po mysli byrmistrza także emeryta, niektorych radnych nikt nie uslyszal przez calą kadencję,ba… na otatniej sesjii jeden z radnych emerytow pozwolil sobie nie glosowac w ogole-to po co tam przyszedl-po dietę tylko? I jak tu nie wierzyc, ze emeryci przychodzą dorobic do emerytury.

  /wszystkie komentarze zebrane w jeden Bartol./

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.