Kampania wyborcza jeszcze nie ruszyła, a Włodarski już kopiuje pomysły opozycji!

Zamiast zająć się łęczyńską oświatą, wszechobecną drożyzną lub sytuacją w komunalnej, kandydat Kosiarskiego na burmistrza, czyli Leszek Włodarski, zajął się… szukaniem ulicy lub skweru, którym można by nadać jakieś niepodległościowe imię.
Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kilka tygodni temu taką propozycję złożył już klub Lepsza Łęczna. W skrócie chodziło o nadanie im. Rotmistrza Witolda Pileckiego, skwerowi na którym dzisiaj stoi dzik TEO. Szerzej pisałem o tym w tym wpisie(LINK).

Jak widać kandydat obecnego burmistrza na stołek w ratuszu nie ma najmniejszego pomysłu na kampanię. Zamiast starać się wykorzystać czas, który pozostał mu w ratuszu na działania dla dobra mieszkańców (a może mu nie wolno), zajmuje się PRem. Szkoda, że jedynie własnym. Myślał pewnie, że wzorem kampanii z 2014 roku, opozycja szybko ogłosi program, który będzie można kopiować, a tu cisza.

Panie Leszku, proszę przestać się ośmieszać, bo na wyborach przejedzie się Pan jak na basenowej zjeżdżalni, którą Pan obiecał. Rzeczywistość pokazała, że nie dość że zjeżdżalni nie będzie(zostało to potwierdzone już w momencie gdy Włodarski opowiadał bzdury o basenowych atrakcjach), to jeszcze remont basenu prawdopodobnie nie zostanie ukończony do 1 września. Przy okazji polecam Wam basen w Wólce Rokickiej. Tak! Ta ponad sześćdziesieciokrotnie mniejsza (lekko ponad 300 mieszkańców) od Łęcznej wieś pod Lubartowem, posiada basen… ze zjeżdżalnią! 🙂 Da się?

Pamiętaj! Głosując na Włodarskiego, głosujesz na Kosiarskiego!

PS. No szkołami to może niech się lepiej Włodarski nie zajmuje 😉

PS2. Jak się okazuje, niepodległościowa nazwa skweru nie jest wcale pomysłem Włodarskiego. Chwilę po publikacji wpisu, okazało się, że jest to pomysł łęczyńskich środowisk patriotycznych, który Włodarski zwyczajnie zawłaszczył, marginalizując przy tym rolę pomysłodawców. Czy kogoś to jeszcze dziwi?
Panie Włodarski, proszę pozwolić choć złożyć podpisy pod wnioskiem ludziom, którzy podsunęli Panu pomysł albo się z niego wycofać! Jaki wstyd!

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

14 komentarzy do artykułu "Kampania wyborcza jeszcze nie ruszyła, a Włodarski już kopiuje pomysły opozycji!"

 1. Prywatny pisze:

  Punkt e:
  w sprawie założenia Łęczyńskiej Spółdzielni Socjalnej „Pod dobrym adresem”,
  A tu o co chodzi ? Komunalna sie pomału zwija a tu w jej miejsce powstaje kolejna Spółdzielnia ?

 2. Prywatny pisze:

  Bartol na stronie UM w art o sesji , w ostatnim punkcie „Pożyczka na CK w Łęcznej”, o co tam chodzi ? Hotel jest , Fontanna jest , atrakcji dla młodzieży i dzieci brak .

 3. Ferdynand K. pisze:

  Myślał Kosiarski, że któryś z łęczyńskich komitetów wyborczych po ogłoszeniu Włodarskiego jako kandydata ujawni swoje zamiary a tu „G”
  Panowie przyszli radni poczekajcie na Kosiarskiego, bo on sam bada teren, niby nie wie, gdzie by tu kandydować i gdzie by tu dostać się na stołek.
  Teraz już się nie da być na listach do powiatu, czy do sejmiku, czy może do rady miejskiej, albo będzie się tu albo tam.
  Prawdopodobnie nasz gospodarz będzie musiał zająć się tym co robił przed wejściem do miasta 😉
  I wszyscy jego kolesie są teraz w stresie, maliny obrodziły, trzeba będzie wam zrywać , bo PSL dziś na urzędach a robić w polu nie ma komu.
  A tu jeszcze na dodatek wykopki dla was idą 😉

 4. Pandzioch pisze:

  Jakie miasto taki Andrzej Duda 😉

  • czytający-obserwator pisze:

   Pandzioch od Pana Prezydenta Andrzeja Dudy to się odspaceruj…

   • Pandzioch pisze:

    A to dlaczego? Marionetka z niego taka sama jak z Włodarskiego tylko, że na skalę państwową

   • kaktus grandiflorus pisze:

    gorszego od .p.Dudy łamacza Konstytucji i wywrotowca nie znajdziesz w całym świecie długopisem Jarka oraz miliardera t.z.w o.Rydzyka nigdy nie pomyślał o emerytach za 9 zł podwyżki ,a co z podatkami pośrednimi ?każdego dnia płacimy w sklepie i aptece -tylko taka bolszewicka banda PIS do takich premii dorosła (WYSTARCZY NIE KRAŚĆ)

  • kalia pisze:

   Idiotyczne porównanie.

 5. ABC pisze:

  Włodarski jak ci nie wstyd. Sam nic nie umiesz wymyślić.

 6. anna80 pisze:

  Bartol, to jeszcze nic. Bo ten pomysł jest podobno łęczyńskich narodowców, a nasz kandydat go sobie wziął podpisał i traktuje jak swój. Śmiech na sali.

 7. narodowy pisze:

  no i wyszedł Włodarski z worka. Mamy czarno na białym. To wydmuszka a nie kandydat. Na dodatek marnie sterowany z tylnego fotela.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes