Kolejna paczka zdjęć od Leszka [Foto]

Pamiętacie, jeszcze majowy wpis dotyczący fotografii Leszka Mokijewskiego? Możecie go sobie przypomnieć tutaj (LINK).
Minęło kilka miesięcy i dzisiaj mogę zaprezentować Wam kolejną porcję fotek Leszka, wykonanych latem oraz jesienią tego roku. Każda sesja to osobna historia w której pierwsze skrzypce grają fotografowane osoby. Nie bez znaczenia jest tu także otoczenie/tło, które zmienia się wraz z porami roku.

Jeśli chcecie więcej, zapraszam Was do obejrzenia całych sesji, zarówno na stronie internetowej Leszka www.mokijewski.com oraz na jego facebookowym fan page. Miłego oglądania, komentarze są oczywiście bardzo wskazane. 😉

(Kliknij na wybranym zdjęciu, aby je powiększyć)

Udostępnij ten wpis!

6 przemyślenia na temat „Kolejna paczka zdjęć od Leszka [Foto]

 1. Panie Bernardo, podobno w Twoim poście na DW wczoraj oświadczyłeś, że nie będziesz pisał więcej w LLE.
  A tu miła niespodzianka – dzisiaj Twój wpis ponownie się tu pokazał.
  Czyżbyś się nawrócił, a może wycofałeś się z tej wypowiedzi?
  Ps.
  Wracając do tematu, zdjęcia naprawdę ładne, a przede wszystkim te z Tą czarnulą.

  1. Pan Grzegorz, z którym dzisiaj rozmawiałem, zapytał mnie czy to prawda, ale powiedziałem mu, że dopóki ten portal będzie umieszczał oczerniające Pana Burmistrza artykuły ja będę się wpisywał. Pan Grzegorz powiedział, że dobrze robię i że pomagam mu tym samym w jego pracy.

 2. Rzadko się zdarza aby LLE24 dobrze wypowiadał się o sesjach. Zdjęcia Leszka bardzo dobre. Mógłby kiedyś sfotografować emocje na twarzach Radnych związane z ciężką pracą w Radzie Miasta.

  1. I tutaj się nie zgodzę – LLE24 zawsze o sesjach wypowiadało się dobrze – no chyba, że o tych Rady Miasta 😛 ale o nich to mało kto może dobre słowo powiedzieć…

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.