Komora hiperbaryczna w Łęcznej! – umów się na seans!

Choć komora hiperbaryczna jest wykorzystywana w medycynie już od wielu lat, to jednak można zaryzykować stwierdzenie, że dopiero ostatnia dekada przyniosła jej spore zainteresowanie. Trudno się temu dziwić. Zabiegi w komorach hiperbarycznych coraz częściej stanowią dopełnienie wielu terapii, a czasem nawet alternatywne rozwiązanie pozwalające na profilaktykę i leczenie wielu chorób. Teraz dostępna jest również w Łęcznej!

Tlenoterapia hiperbaryczna jest seansem w zamkniętej komorze, gdzie klient ma podawany tlen w stężeniu bliskim 100% w warunkach podwyższonego ciśnienia. Efektem leczniczym tego zabiegu jest wytworzenie warunków w ludzkim organizmie polegającym na rozpuszczeniu w osoczu przyjętego poprzez oddychanie tlenu do wartości nieosiągalnych przy oddychaniu nawet 100% tlenem w normalnym ciśnieniu.

W przypadku tego urządzenia maksymalne ciśnienie może wynieść 1,5 ATA. Podczas seansu w organizmie zachodzą reakcje, które w sposób naturalny wspierają leczenie i regenerują organizm. Sesja w kapsule trwa 60 min. W normalnych warunkach tlen przenoszony jest do komórek organizmu przez czerwone ciałka krwi i zawartą w nich hemoglobinę. Podczas seansu tlen dodatkowo rozpuszcza się w osoczu, dzięki czemu niedotlenione do tej pory narządy mogą otrzymać więcej tlenu. Dodatkowo tlen wypiera z połączeń z hemoglobiną toksyny takie jak tlenek węgla. Podczas seansów zwielokrotnia się również produkcja i aktywność komórek macierzystych, które odtwarzają i regenerują zużyte komórki różnych tkanek.

Tlenoterapia hiperbaryczna jest uważana za jedną z efektywniejszych metod wsparcia leczenia w przypadku wielu schorzeń: trudno gojące się rany, reumatyzm czy porażenie mózgowe u dzieci. Ponadto alergie, autyzm, borelioza, choroby neurologiczne, choroby przewody pokarmowego, przemiana materii, powikłania po Covid-19, choroby skóry, cukrzyca, stopa cukrzycowa, stopa cukrzycowa, depresja, obrzęki, urazy, oparzenia, przyspieszenie rehabilitacji po zabiegach, wzmocnienie systemu odpornościowego.

Ze względu na bardzo dobre wyniki w ostatnim czasie komory hiperbaryczne są wykorzystywane zarówno do wspomagania leczenia, rehabilitacji, jak również poprawiania urody.

Ile to kosztuje? Gdzie znajduje się komora i jak można się umówić na seans?

Te informacje znajdziecie poniżej:

facebook: www.facebook.com/oxylife.leczna
e-mail: studio@oxylife-leczna.pl
WWW: www.oxylife-leczna.pl
Tel: 737-296-901

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

Czytelnicy napisali 1 komentarz do artykułu "Komora hiperbaryczna w Łęcznej! – umów się na seans!"

  1. AnTo pisze:

    Byłam na takim zabiegu, gorąco polecam.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes