Kosiarski i Borkowska składają życzenia mieszkańcom. Kto za nie płaci?

To już taka smutna łęczyńska tradycja. Jedne z bardziej majętnych osób w mieście składają życzenia świąteczne… za pieniądze podatników. Tak, Kosiarski i Borkowska ponownie opublikowali życzenia na łamach urzędowego biuletynu.
Przypomnę tylko, że w 2015 roku łęczyński wódz zarobił w samym urzędzie ponad 173 000 PLN, czyli więcej niż prezydent Warszawy. Tymczasem prestiżowa przewodnicząca z ponad 750 000 PLN na koncie, otrzymała w ubiegłym roku 66 000 PLN emerytury oraz ponad 65 000 PLN z pozostałych źródeł.
Naprawdę tak ciężko było wysupłać z tego kilka stówek na życzenia?

Tymczasem już za kilkanaście godzin trafią do Was życzenia od Lepszej Łęcznej. Bądźcie spokojni, za te życzenia radni zapłacili z własnej kieszeni.

*Dane pochodzą z oświadczeń majątkowych obejmujących 2015 rok.

Udostępnij ten wpis!

12 przemyślenia na temat „Kosiarski i Borkowska składają życzenia mieszkańcom. Kto za nie płaci?

 1. tak powinni zarabiać więcej i 500+ im dajcie i h u j wie co jeszcze ,a reszta narodu , a h.u.j im d u p ę niech wegetują

 2. Kolesiostwo to dopiero by było jak będzie zmiana. Co mamy obecnie w Polsce też zmianę a Kolesiostwo, Nepotyzm, Złodziejstwo było, jest i będzie. Tak samo wy obiecujecie lepiej tylko to są puste obiecanki.

  1. Kmicic chyba nie pracowałeś nigdy w kopalni za czasów tego dobrego gospodarza,albo w ogóle nie pracowałeś w tejże i nie wiesz jaki on był chamski dla ludzi- pracowników, a teraz myślisz że jest lepiej??? jaki nepotyzm jest teraz , jakie złodziejstwo? ja osobiście gdybym miał coś zrobić to tylko z takimi co im ufam a nie z pozostałościami poprzedniego zepsucia i stąd się biorą zamiany byłych na obecnych.Ale ty chyba nie bardzo kumasz. kosiarskiego znam od 1985 r – czy ty tyle żyjesz???

 3. „przewodnicząca z ponad 750 000 PLN na koncie, otrzymała w ubiegłym roku 66 000 PLN emerytury( kiedyś szarpała tyle w miesiąc) oraz ponad 65 000 PLN z pozostałych źródeł”,coś mi się wydaje że przewodnicząca trochę zubożała bo kiedyś czytałem że miała 1 250 000zł na koncie, chyba zaczęła lepiej żyć i dbać o swój wygląd. Nie mogę się doczekać kiedy zobaczę to cudo.

 4. Trzeba troszkę pokory Lepsza Łęczna, po co być takim zawistnymi, teraz okres świąteczny a wy w przewadze chyba katolicy.

  1. Mi też trochę zaczyna już przeszkadzać ta wyciekająca zawiść i czepianie się, za przeproszeniem, pierdół. Kogo obchodzi te kilka stów? Litości.

   1. Pani radna wspólnej sakwy. Czy ma
    Pani mieszkańców za idiotów? Niech Pani napisze jeszcze z kilku kont, to nic nie zmieni. Żygam Waszymi rządami. My płacimy podatki nie po to, byście szastali kasą. Troche pomyślunku!

    1. Pani Aneto jestem sobą mieszkańcem Łęcznej i trzeźwo patrzę na sytuację i zawiść i dążenie do władzy tej Lepszej Łęcznej ale po co wiem aby…… Zniszczyć to co mamy w tym miasteczku.

     1. Co zniszczyć? Złodziejstwo? Kolesistwo? Nepotyzm? Wydawanie pieniędzy dla własnych celów? NIECH TO ZNISZCZĄ BEDZIE lepsza łęczna.

     2. Ja również jestem OSOBĄ a nie fikcyjnym kontem jakiejś Pani radnej, mało tego, nie głosowałem na obecnego zarządcę naszego miasta więc jestem dosyć obiektywny. Trzeba umieć znosić także krytykę.

 5. Nie wiem czy zauważyłeś Bartolu, że te życzenia są tylko od p.Przewodniczącej i p.Kosiarskiego.
  Jak się teraz czują radni Wspólnej Sprawy – nikt o nich nawet nie wspomniał – k..wa a oni ręce do góry Wam podnoszą.
  Pewnie też by chcieli dołączyć do życzeń dla mieszkańców Łęcznej a tu „kicha”
  „Olał” pan panie burmistrzu swoich.
  Jak pan z przewodniczącą spojrzy tym ludziom w oczy – gdzie u Was honor?
  A redaktora za takie niedopatrzenie należało by w d.pę kopnąć, ale pewnie tym razem nastawił się pilnie na wyszukiwanie błędów w tekście i wyszło jak wyszło.
  ps.
  Myślę, że warto by na LLE 24 pozdrowić radnych Wspólnej Sprawy – nie „pękajcie” pan burmistrz z panią przewodniczącą niebawem o was sobie przypomną. 😉

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.