Kosiarski i Borkowska składają życzenia mieszkańcom. Kto za nie płaci?

To już taka smutna łęczyńska tradycja. Jedne z bardziej majętnych osób w mieście składają życzenia świąteczne… za pieniądze podatników. Tak, Kosiarski i Borkowska ponownie opublikowali życzenia na łamach urzędowego biuletynu.
Przypomnę tylko, że w 2015 roku łęczyński wódz zarobił w samym urzędzie ponad 173 000 PLN, czyli więcej niż prezydent Warszawy. Tymczasem prestiżowa przewodnicząca z ponad 750 000 PLN na koncie, otrzymała w ubiegłym roku 66 000 PLN emerytury oraz ponad 65 000 PLN z pozostałych źródeł.
Naprawdę tak ciężko było wysupłać z tego kilka stówek na życzenia?

Tymczasem już za kilkanaście godzin trafią do Was życzenia od Lepszej Łęcznej. Bądźcie spokojni, za te życzenia radni zapłacili z własnej kieszeni.

*Dane pochodzą z oświadczeń majątkowych obejmujących 2015 rok.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

12 komentarzy do artykułu "Kosiarski i Borkowska składają życzenia mieszkańcom. Kto za nie płaci?"

 1. kpmo pisze:

  za co te pieniądze ,co to za elita,co to za priorytety ,

 2. kpmo pisze:

  tak powinni zarabiać więcej i 500+ im dajcie i h u j wie co jeszcze ,a reszta narodu , a h.u.j im d u p ę niech wegetują

 3. Kmicic pisze:

  Kolesiostwo to dopiero by było jak będzie zmiana. Co mamy obecnie w Polsce też zmianę a Kolesiostwo, Nepotyzm, Złodziejstwo było, jest i będzie. Tak samo wy obiecujecie lepiej tylko to są puste obiecanki.

  • ja pisze:

   Kmicic chyba nie pracowałeś nigdy w kopalni za czasów tego dobrego gospodarza,albo w ogóle nie pracowałeś w tejże i nie wiesz jaki on był chamski dla ludzi- pracowników, a teraz myślisz że jest lepiej??? jaki nepotyzm jest teraz , jakie złodziejstwo? ja osobiście gdybym miał coś zrobić to tylko z takimi co im ufam a nie z pozostałościami poprzedniego zepsucia i stąd się biorą zamiany byłych na obecnych.Ale ty chyba nie bardzo kumasz. kosiarskiego znam od 1985 r – czy ty tyle żyjesz???

 4. ja pisze:

  „przewodnicząca z ponad 750 000 PLN na koncie, otrzymała w ubiegłym roku 66 000 PLN emerytury( kiedyś szarpała tyle w miesiąc) oraz ponad 65 000 PLN z pozostałych źródeł”,coś mi się wydaje że przewodnicząca trochę zubożała bo kiedyś czytałem że miała 1 250 000zł na koncie, chyba zaczęła lepiej żyć i dbać o swój wygląd. Nie mogę się doczekać kiedy zobaczę to cudo.

 5. Kmicic pisze:

  Trzeba troszkę pokory Lepsza Łęczna, po co być takim zawistnymi, teraz okres świąteczny a wy w przewadze chyba katolicy.

  • Optymista pisze:

   Mi też trochę zaczyna już przeszkadzać ta wyciekająca zawiść i czepianie się, za przeproszeniem, pierdół. Kogo obchodzi te kilka stów? Litości.

   • Aneta pisze:

    Pani radna wspólnej sakwy. Czy ma
    Pani mieszkańców za idiotów? Niech Pani napisze jeszcze z kilku kont, to nic nie zmieni. Żygam Waszymi rządami. My płacimy podatki nie po to, byście szastali kasą. Troche pomyślunku!

    • Kmicic pisze:

     Pani Aneto jestem sobą mieszkańcem Łęcznej i trzeźwo patrzę na sytuację i zawiść i dążenie do władzy tej Lepszej Łęcznej ale po co wiem aby…… Zniszczyć to co mamy w tym miasteczku.

     • Arnold pisze:

      Co zniszczyć? Złodziejstwo? Kolesistwo? Nepotyzm? Wydawanie pieniędzy dla własnych celów? NIECH TO ZNISZCZĄ BEDZIE lepsza łęczna.

     • Optymista pisze:

      Ja również jestem OSOBĄ a nie fikcyjnym kontem jakiejś Pani radnej, mało tego, nie głosowałem na obecnego zarządcę naszego miasta więc jestem dosyć obiektywny. Trzeba umieć znosić także krytykę.

 6. Ferdynand K pisze:

  Nie wiem czy zauważyłeś Bartolu, że te życzenia są tylko od p.Przewodniczącej i p.Kosiarskiego.
  Jak się teraz czują radni Wspólnej Sprawy – nikt o nich nawet nie wspomniał – k..wa a oni ręce do góry Wam podnoszą.
  Pewnie też by chcieli dołączyć do życzeń dla mieszkańców Łęcznej a tu „kicha”
  „Olał” pan panie burmistrzu swoich.
  Jak pan z przewodniczącą spojrzy tym ludziom w oczy – gdzie u Was honor?
  A redaktora za takie niedopatrzenie należało by w d.pę kopnąć, ale pewnie tym razem nastawił się pilnie na wyszukiwanie błędów w tekście i wyszło jak wyszło.
  ps.
  Myślę, że warto by na LLE 24 pozdrowić radnych Wspólnej Sprawy – nie „pękajcie” pan burmistrz z panią przewodniczącą niebawem o was sobie przypomną. 😉

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes