M. Fijałkowski: Informator Lepszej Łęcznej w Waszych skrzynkach [Dokument]

Już dziś w swoich skrzynkach na listy możecie znaleźć Informator Lepszej Łęcznej. Zgodnie z obietnicą kolejna garść informacji o naszych działaniach, inicjatywach oraz o poczynaniach łęczyńskiej władzy. W urzędowych mediach o tym nie przeczytacie. Myślimy samodzielnie i piszemy samodzielnie bez nacisków i wpływów wąsatych towarzyszy.

Co znajdziecie w Informatorze?

Będzie to przegląd ważnych wydarzeń w mijającym roku. Między innymi: Czy Kosiarski zlikwiduje szkołę przy ul. Piłsudskiego? informacje nt. chamskich rad włodarza w stosunku do matek dzieci niepełnosprawnych, o kłamstwach wodza, który o remont Krasnystawskiej rzekomo się starał, o łęczyńskiej myśli technicznej, o łęczyńskich parkingach, o tym na co nasze pieniądze wydaje PGKiM, o nagrodzie “Zasłużony dla Wspólnej Sprawy”, o wodociągu “przyjaźń w Łęcznej, o zachowaniu radnego Kuczyńskiego w kościele, o działaniach Lepszej Łęcznej i co najważniejsze życzenia od radnych Lepszej Łęcznej dla wszystkich Państwa z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

Kliknij na poniższy obraz aby pobrać informator!


Informator możecie pobrać także elektronicznie klikając w obrazek poniżej.
Miłej lektury!

Udostępnij ten wpis!

8 przemyślenia na temat „M. Fijałkowski: Informator Lepszej Łęcznej w Waszych skrzynkach [Dokument]

 1. A tak na marginesie po co sylwetkę dobrodzieja wsadziliście na pierwszą stronę?, chcecie sobie popsuć wizerunek informatora?

 2. Moi Drodzy, jak to jest, że Wasze informatory potrafią trafić do skrzynek, a różnego rodzaju „wycieraczkowce” zaśmiecają mi klatkę schodową? Czy można to gdzieś zgłosić np. na straż miejską żeby ukarała mandatem wydawcę propagandowych wycieraczkowych gazetek? Ktoś orientuje się jak to wygląda ze strony prawnej? Bo dla mnie jest to ewidentne zaśmiecanie prywatnego terenu. Można coś z tym zrobić?

  1. Problem w tym że wycieraczkowiec jakby nie był dostarczany pod drzwi to nikt by go nie czytał. Bo kogo obchodzą reklamy i teksty Kuczyńskiego. Przecież tam niczego ciekawego nie napiszą bo im nie wolno uderzyć w urząd miejski. Mogą napisać o wystawach w CK

 3. Tak naprawdę po co takie gazetki, co w nich jest tylko opłacanie bliźniego Panie Radny. Czy Radni Lepszej Łęcznej zrobili dla potrzebujących mieszkańców oprócz życzeń. Nam jest potrzebny czyn a nie samo słowo! Pozdrawiam

 4. Informator Lepszej Łęcznej OK. i tak niech pozostanie.
  Co do spotkania tych kłamliwych posłów z PO pewnie się odbyło ale zapewne tylko we własnym gronie, bo Kto by chciał ich ” mor.. – twarze” na żywo w Łęcznej oglądać? a z resztą o czym tu z nimi rozmawiać?
  Gzie jest wolny etat i kogo by ze swoich przed upadkiem tego ugrupowania jeszcze na stołek wcisnąć?
  Bo przecież zaraz likwidacja gimnazjum i tyle szanownej dyrekcji z rozwiązywanych szkół przestanie być dyrektorami.
  Co teraz biedacy poczną? – przyzwyczajenia jednak i „mniemanie o sobie” pozostaje.
  Ciężko teraz będzie zaklepać jakiś stołek – nie każdy jest byłym dyrektorem KWK Bogdanka.
  A w urzędzie zaczyna być przeludnienie.
  Więc poczekajmy co pan burmistrz dla niektórych wymyśli? 😉

 5. Chyba było kiepsko bo Kuczyński nic już o tym nie napisał. A wiadomo, że to podobna opcja. Jakby spotkanie było udane zachwyt byłby i na urzadmiejski24.pl

 6. „Posłowie PO zapraszają na środowe spotkanie w Łęcznej „Polska Obywatelska” ….. witaj, napisz coś proszę o spotkaniu którego organizatorem była platforma obywatelska z dnia 06.12.2016. Nie wiem czy w ogóle się odbyło? i ewentualnie ktoś się odważył na tym czymś być? Pozdrawiam

  1. Przyznam, że nie odnotowałem takiego eventu. Widocznie osoby zaangażowane w projekt tak bardzo wstydzą się swojego matecznika, że nie pomyślały o promocji wydarzenia choćby u wspomnianego urzędnika.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.