Latarnia na środku nowego chodnika? Czemu nie! [Zdjęcia]

Uwaga! Poniższe zdjęcia nie przeszły żadnego retuszu. Są jak najbardziej prawdziwe!
Mieszkańców ul. Spacerowej przestało to już dziwić, lecz pozostali Łęcznianie z pewnością tego nie widzieli. Otóż na samym środku nowo-budowanego chodnika znalazła się… latarnia.

Tym razem jednak w odróżnieniu od poprzednio opisywanych usterek mam pewność, że władza doskonale o nich wie. Ba! Kosiarski podczas ostatniej sesji nawet wspominał o uwiecznionej na fotkach latarni. Pomyślałem więc, że to kwestia dni kiedy owo cudo zniknie z trasy nowego chodnika. Tak się jednak nie stało i wygląda na to, że tak już pozostanie.

Poniżej świeże zdjęcia opisywanego znaleziska 🙂

Tylko czekać, a za chwile latarnia zostanie pięknie obłożona kostką brukową. Potem zostaną już tylko przecięcie wstęgi, uściski rąk, wywiady no i wielki wstyd, który kolejny raz funduje władza.

Patrząc na to miasto od wielu lat, odnoszę wrażenie, że planowanie tego jak wygląda obecnie odbywało się podobnie jak na poniższym materiale:

No nie jest tak? 🙂

Udostępnij ten wpis!

8 przemyślenia na temat „Latarnia na środku nowego chodnika? Czemu nie! [Zdjęcia]

  1. Mam się śmiać? Widziałeś taką kaszane gdzieś w innym mieście? Może w Lublinie na Placu Litewskim też tak zrobią a co? Przecież to koszt i NIE DA SIĘ. Wracaj urzedniku na Plac Kościuszki.

  2. Żal. Ale referat ds. inwestycji UM próbuje dorównać referatowi ds. gospodarki komunalnej. Panowie dobrze wam idzie. Ale czy lampa w chodniku przebije syf na ulicach i trawnikach?

    1. panowie eksperci cz wiecie ile kosztuje przestawienie jednej latarni jeśli nie to się dowieccie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.