Łęczna: 18-latek Pobił księdza, który zwrócił mu uwagę!

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że wczoraj po godzinie 22:00 siostra zakonna zauważyła na terenie plebanii mężczyznę, który głośno się zachowywał i spożywał alkohol. O całym zajściu powiadomiła jednego z księży. Kiedy duchowny wyszedł do niego i zwrócił mu uwagę, aby nie spożywał alkoholu mężczyzna stał się agresywny.

Szarpał i uderzył go w twarz. Ponadto groził księdzu pozbawieniem życia. Kiedy pokrzywdzony zamknął się wewnątrz plebanii ten kopał w drzwi i dalej groził a następnie uciekł.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania za sprawcą tego zdarzenia. Funkcjonariusze po kilku minutach od zgłoszenia zatrzymali do tej sprawy 18-letniego mieszkańca Łęcznej. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że miał ponad promil alkoholu w organizmie. Młody mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. Kiedy wytrzeźwieje będą wykonywane z nim dalsze czynności.

Mężczyzna ma na swoim koncie wybicie szyb w oknach zakrystii oraz zniszczenie kloszy do lamp oraz oczek oświetleniowych na terenie parafii pod wezwaniem świętej Mari Magdaleny w Łęcznej, a także zniszczenie plakatów, które znajdowały się na szybie przy wejściu do domu parafialnego parafii pod wezwaniem świętej Barbary w Łęcznej.

Udostępnij ten wpis!

6 przemyślenia na temat „Łęczna: 18-latek Pobił księdza, który zwrócił mu uwagę!

  1. Zgadzam się z W.Parę lat wstecz,banda pobiła dotkliwie dwóch mężczyzn.Był monitoring,zeznania poszkodowanych i du..Nikomu nie postawiono zarzutów,bo bandyci to koledzy jednego pana…Sprawiedliwość po łęczyńsku…

  2. Może maści się bo do bierzmowania go czarne nie dopuścili. Może nie zaliczył wszystkich wierszyków modlitewnych albo na tacę za mało zaniósł albo zirytował go nowy SUV księdza za pół bańki.

    1. Bierzmowanie to sakrament, do którego nikt nie zmusza, jak masz za mało oleju w głowie to matury też nikt ci nie da – logiczne? SUV księdza za pół bańki? A jaki to model dokładnie, bo szukam czegoś w tych pieniądzach? 🙂

    2. Co to za komentarz? Już dawno nie było głupszego. Myśleć zanim coś napiszesz. To bezbolesne.

  3. Tu powybijał szyby, tam zniszczył oświetlenie, wreszcie pobił księdza. A to wszystko w przeciągu miesiąca. Gdzie ten wymiar sprawiedliwości. Może jak zabije to ktoś się zastanowi. A swoją drogą to kto mu dał na kurteczkę tej renomowanej firmy /jest na zdjęciu/, może sam zarobił? He he

  4. Jak do rozboju i to na plebanii to szybko policja działa, szybko przyjechali, niestety my szare myszki możemy zazdrościć takiej darmowej ochrony!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.