Łęczna: Firmy pracowników urzędu miejskiego na Celowniku TVP [Video]

W najbliższym wydaniu magazynu śledczego „W Celowniku” w TVP3 Lublin, będziecie mogli obejrzeć materiał na temat firm urzędników łęczyńskiego ratusza, które od lat wygrywają urzędowe konkursy, które dają dobrze dorobić. Niekiedy nawet roczną pensję (LINK). Dzięki publikacji tych informacji w telewizji, wielu mieszkańców Łęcznej ma szansę dowiedzieć się o tym, co dzieje się w łęczyńskim ratuszu. Niestety nie mogą się tego dowiedzieć z lokalnych mediów. Dlaczego?

W mojej opinii z uwagi na ich bezpośrednie lub pośrednie powiązania z urzędem miasta. Z częścią współpracuje rzecznik urzędu miejskiego, w kolejnych mamy np. syna jednej z pracownic magistratu. Zaskoczeni? Tak wyglądają „media” w Łęcznej.

O szczegółach możecie poczytać tutaj (LINK)

Program będziecie mogli obejrzeć już w najbliższą środę 17 marca 2021 o godzinie 18:15 na antenie TVP3 Lublin. Po emisji, link do programu znajdziecie oczywiście na blogu.


Udostępnij ten wpis!

5 przemyślenia na temat „Łęczna: Firmy pracowników urzędu miejskiego na Celowniku TVP [Video]

  1. Na moje oko to całe referendum to może być sprawka wcześniejszego burmistrza. Tez z lewicy. Patrzy jak młody nie daje rady i nie może znieść. Może chce wrócić na stołek?

  2. A gdzie jest telewizja TVN może trzeba tę stacje do Łęcznej zaprosić?
    Czy nasze „redaktory” z Tuba Łęcznej i Wspólnoty nie widzą, Łęczna24 nie widzi, jakich pomysłowych mamy urzędników, jak pieniążki z urzędu wypływają do rączki. Starostę Łęczyńskiego tylko wszędzie dostrzegają, jest na pierwszej stronie w każdym wydaniu o nim tylko piszą. Bo tak naprawdę o czym byście pisali?.
    Żałośni jesteście.

  3. Zakaz dla urzędników prowadzenia ;;własnych biznesów ”albo-albo—jesteś na urzędzie to ma być URZĘDNIK a nie osoba do głosowania byle obrzucanie się podobało kolegom —-dla mieszkańców jesteście nie na odwrót ——-JA osobiście popieram firmy z Łęcznej by podatki zostały w Gminie

    1. Pewnie wyjdę na ignoranta ale nie wiem o kim mowa. Jeśli nie publicznie, prośba o wyjaśnienie w wiadomości prywatnej.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.