Łęczna: Kto zniszczył ścieżkę rowerową nad Świnką? [Zdjęcia]

Pozapadane krawędzie, koleiny, rozchodząca się kostka brukowa i wybrzuszona centralna część. Tak wygląda dzisiaj łęczyńska ścieżka rowerowa, biegnąca nieopodal rzeki Świnki. Do takiego stanu nie przyczyniły się jednak roztopy.

Jak podają mieszkańcy, w kilku miejscach widoczne są ślady opon, należących najprawdopodobniej do ciężkiego sprzętu, który musiał się tamtędy przemieszczać.

Sezon rowerowy właśnie się rozpoczyna, a jedyna ścieżka rowerowa w mieście jest w opłakanym stanie – pisze mieszkanka Łęcznej, która przesyła zdjęcia.

Mam nadzieję, że burmistrz tym razem stanie na wysokości zadania, naprawi ścieżkę i nie będzie tak jak z odśnieżaniem dwa miesiące temu – dodaje.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

11 komentarzy do artykułu "Łęczna: Kto zniszczył ścieżkę rowerową nad Świnką? [Zdjęcia]"

 1. Misia pisze:

  Policja też wycieczki sobie urządza radiowozem po wąwozie.

  • W pisze:

   Jeżeli to co piszesz jest prawdą i policja robi to podczas tzw. zwykłego patrolu, to mi osobiście tłumaczy ich podejście do takich wyczynów pospolitych kierowców, którzy nie stosują w życiu ustawy prawo o ruchu drogowym. Jest to bardzo niebezpieczne zjawisko, które komuś (mam nadzieję że nie, ale…) prędzej czy później odbije się „czkawką”.

   Niedawno podczas audycji w radiu tok fm redaktor p. Maślak powiedział, że „policja ciężko pracowała na swój wizerunek” – oczywiście negatywny. Czyżby było to ziarno prawdy?

 2. Moskit pisze:

  Oczywiście, że to PGKiM. Nie wielki fragment naprawiony w zeszłym roku, ale byle jak, tak jak wszytko w Łęcznej 🙁

 3. agh pisze:

  Pisałem o tym już dawno czasu. Tą ,,ścieżkę” rozwaliło PGKiM układając płyty do studzienek w dolinie… Zapłon macie taki szybki że to szczyt.

 4. W pisze:

  No pięknie, mam nadzieję że winny zostanie ukarany. Dobry dochodzeniowiec szybko znajdzie winnego. Ciekaw jestem jak się to skończy, ponieważ zalatuje to pięknym skandalem.

  P.S. w związku z niebezpieczeństwem użytkowania ścieżki (małe rowerki dzieci) powinni albo ją zamknąć, albo już rozpocząć pracę rewitalizacyjne (w tym jako miasto jesteśmy dobrzy).

  W Łęcznej jeżdżenie i parkowanie na chodnikach to norma, ciężko przejść z wózkiem z dzieckiem, trzeba manewrować pomiędzy autem a błotem. Niestety zdarza się, że kierujący przegania pieszych z chodnika – tak tak w Łęcznej! Parkowanie na trawie dla niektórych to również norma, co z tego że rośnie (rosła) piękna trawa, trzeba zrobić koleiny bo co mi zrobi policja i straż miejska? No właśnie, pouczą bo słyszałem że nie chcą się narażać mieszkańcom.

  Ciekawostka: pieszych, którzy zginęli na chodnikach wskutek najechania przez auto, było 17 (rok 2017). Widzicie problem? Ja widzę, widze nasze dzieci, które mogą zginąć biegając po chodniku czy malując kredą.

  A Wy policjanci i strażnicy miejscy otwórzcie oczy, proszę jako ojciec małego szkraba.

 5. Anna Maria pisze:

  Proszę Państwa !proszę idzie wiosna przejdźcie się prosze po osiedlach,toootalna dewastacja trawnikow?!chodników,samochody parkują gdzie popadnie aby sie wcisnąć (nawet na trawniku pomiędzy przerwa w rzywoplocie!!!na koperte)Kto ma choć troszkę wychowania to zaparkować jest gdzie:parking przy WPolskiego ,przy cmentarzu tylko trzeba przejść i poszukać

 6. On89 pisze:

  Cały burmistrz, mnóstwo PRu a miasto niszczeje. Ciekawe co dziś wrzuci na Facebooka.

 7. J23 pisze:

  Zaczęło się to w ubiegłym roku jak coś tam powylewało. Było dużo tych śladów i rozwalonych, ciężkimi pojazdami chodników

 8. ABC pisze:

  Co roku to samo.

 9. Bodo pisze:

  Myślę że zniszczenia dokonali pracownica firm które budują koło Łęcznej linnie wysokiego napięcia

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes