Łęczna: Górnicza 3 znów bez wody! Mieszkańcu radź sobie sam!

Jak informują czytelnicy wąsatego bloga, na ul. Górniczej 3 znowu nie ma wody. Oczywiście brak jest choćby krótkiej wzmianki o awarii na stronie PGKiMu (LINK). Mieszkańcy na własna rękę próbują szukać pomocy w miejskich instytucjach. Niestety, w Łęcznej próba załatwienia czegokolwiek ok. godziny 17:00 to prawdziwa mission impossible.

„Jest przed 17, w spółdzielni mieszkaniowej Skarbek telefonu nie odbierze nikt, bo są po pracy. PGKiM również nikt nie odbiera. Jedynie dyżurny „miły” hydraulik informuje, że będą robić jutro. W dobie reżimu sanitarnego bez dostępu do wody. Bez informacji jak długo może potrwać sytuacja. W bloku mieszkają: ludzie starsi, którzy proszę mi wierzyć wymagają pomocy przy wynoszeniu zakupów, rodziny z dziećmi oraz zwykli obywatele, którzy po pracy chcą się po prostu wykąpać.” – pisze czytelniczka.

Za mało płacimy za wodę w Łęcznej. Oj za mało…

Przy okazji tematu o wodzie, w ostatnich dniach otrzymałem wiele sygnałów na temat podwyżek cen wody w Łęcznej. Okazuje się, że zapowiedziane przez Włodarskiego obniżki, okazały się zgodnie z moim przewidywaniem podwyżką. I to wcale nie małą. Być może jest ktoś w Łęcznej komu opłaty za wodę spadły. Jeśli tak, dajcie znać w komentarzu lub anonimowo na redakcja@lle24.pl. Tych którym rachunki wzrosły, również zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

3 komentarze do artykułu "Łęczna: Górnicza 3 znów bez wody! Mieszkańcu radź sobie sam!"

  1. lubie_frytki pisze:

    Niepodległości, też płacimy więcej.

  2. gargulec pisze:

    U mnie też rachunek za wodę w górę ul. Szkolna

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes