Łęczna: Kolejna rekrutacja w jednostce podległej ratuszowi! Kto ją wygra?

Po tym jak dowiedzieliśmy się, że w instytucjach podległych Leszkowi Włodarskiemu zatrudniane są żony i partnerki radnych, którzy go popierają, wystartowała kolejna rekrutacja. Tym razem zespół obsługi szkół i przedszkoli w Łęcznej poszukuje referenta do spraw płac.
Kto nim zostanie?

W wymaganiach niezbędnych przedmiotowej rekrutacji, warto wyróżnić tylko jeden punkt – wykształcenie wyższe. W dodatkowych, oprócz obsługi komputera i kserokopiarki (to nie żart), ciekawy jest punkt dot. znajomości obsługi programu Vulcan Płace, Płatnik oraz Systemu Informacji Oświatowej.

Szczegóły znajdziecie na tej stronie: (LINK)

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 12 marca 2021 r. do godz. 14:00 w siedzibie Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli w Łęcznej , Aleja Jana Pawła II 24 , 21-010 Łęczna, pok. nr 4 w zaklejonej kopercie z adresem do korespondencji i dopiskiem „Dotyczy naboru na stanowisko referent ds. płac w Zespole Obsługi Szkół i Przedszkoli w Łęcznej ” ( Decyduje data i godzina faktycznego wpływu).

Oczywiście, tak jak w wypadku poprzednich rekrutacji, ruszyła już giełda nazwisk, a w zasadzie jednego nazwiska. W komentarzach możecie oczywiście wpisać własne typy. Za kilka dni sprawdzimy kto z Was miał rację.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

12 komentarzy do artykułu "Łęczna: Kolejna rekrutacja w jednostce podległej ratuszowi! Kto ją wygra?"

 1. Patryk pisze:

  Administracja w naszym kraju jest napuchnięta do granic wytrzymałości. To niesłychane w dobie panującej komputeryzacji i automatyzacji. Czy Ci wszyscy ludzie naprawdę są tam potrzebni?

 2. W pisze:

  Bo cały nasz urząd to wielka rodzina, Kasia, Basia, Juruś, chłopak czy dziewczyna, hej, hej, bawmy się, hej, hej śmiejmy się.

 3. Anna Maria pisze:

  Urzad Miejski to wielka duża „rodzina”9

 4. Carrin pisze:

  Pytanie do radnego Pana Susza.
  Czemu to Pan głosował za dalszą edycją biuletynu burmistrza? Nauczycieli rozumiem nie mają wyjścia, ale Pan?, czyżby jakieś zobowiązania?

 5. Adam Susz pisze:

  A tak w ogóle to piszcie nazwiskami. Będzie prościej A nie jakieś tam domysły

  • Ajerkoniak pisze:

   Skoro tak to mam pytanie czy pańska żona wzięła już udział w tym konkursie?

  • Pandzioch pisze:

   Niech się pan nie martwi, przecież nie wiemy kto tak naprawdę wygra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • W pisze:

   Jak świetnie jest podlegać pod rodzinę, dlaczego człowiek jest taki głupi, ma jakieś zasady, kodeks honorowy i nigdy nie ciągnie na maxa jak niektórzy z urzędu miasta i jednostek podległych.

   Więc jeszcze raz!
   Bo cały nasz urząd to wielka rodzina, Kasia, GRZESIO, JUREK, chłopak czy dziewczyna, hej, hej, bawmy się, hej, hej śmiejmy się.

   A jak tam kalendarze?

 6. rysia pisze:

  A ja słyszałam o synowej pani która pracuje w zosipie.

 7. Wolny pisze:

  Wszyscy przecież wiedzą ze chodzi o pania Basie S. Zone radnego 😉

 8. pancerny pisze:

  Pani od budek dla ptaków?

 9. Marlena pisze:

  Stanowiska w szkołach, z ramienia Włodarskiego to też standard.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes