Łęczna: Kolejna rekrutacja w jednostce podległej ratuszowi! Kto ją wygra?

Po tym jak dowiedzieliśmy się, że w instytucjach podległych Leszkowi Włodarskiemu zatrudniane są żony i partnerki radnych, którzy go popierają, wystartowała kolejna rekrutacja. Tym razem zespół obsługi szkół i przedszkoli w Łęcznej poszukuje referenta do spraw płac.
Kto nim zostanie?

W wymaganiach niezbędnych przedmiotowej rekrutacji, warto wyróżnić tylko jeden punkt – wykształcenie wyższe. W dodatkowych, oprócz obsługi komputera i kserokopiarki (to nie żart), ciekawy jest punkt dot. znajomości obsługi programu Vulcan Płace, Płatnik oraz Systemu Informacji Oświatowej.

Szczegóły znajdziecie na tej stronie: (LINK)

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 12 marca 2021 r. do godz. 14:00 w siedzibie Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli w Łęcznej , Aleja Jana Pawła II 24 , 21-010 Łęczna, pok. nr 4 w zaklejonej kopercie z adresem do korespondencji i dopiskiem „Dotyczy naboru na stanowisko referent ds. płac w Zespole Obsługi Szkół i Przedszkoli w Łęcznej ” ( Decyduje data i godzina faktycznego wpływu).

Oczywiście, tak jak w wypadku poprzednich rekrutacji, ruszyła już giełda nazwisk, a w zasadzie jednego nazwiska. W komentarzach możecie oczywiście wpisać własne typy. Za kilka dni sprawdzimy kto z Was miał rację.

Udostępnij ten wpis!

12 przemyślenia na temat „Łęczna: Kolejna rekrutacja w jednostce podległej ratuszowi! Kto ją wygra?

 1. Administracja w naszym kraju jest napuchnięta do granic wytrzymałości. To niesłychane w dobie panującej komputeryzacji i automatyzacji. Czy Ci wszyscy ludzie naprawdę są tam potrzebni?

 2. Bo cały nasz urząd to wielka rodzina, Kasia, Basia, Juruś, chłopak czy dziewczyna, hej, hej, bawmy się, hej, hej śmiejmy się.

 3. Pytanie do radnego Pana Susza.
  Czemu to Pan głosował za dalszą edycją biuletynu burmistrza? Nauczycieli rozumiem nie mają wyjścia, ale Pan?, czyżby jakieś zobowiązania?

 4. A tak w ogóle to piszcie nazwiskami. Będzie prościej A nie jakieś tam domysły

  1. Skoro tak to mam pytanie czy pańska żona wzięła już udział w tym konkursie?

  2. Jak świetnie jest podlegać pod rodzinę, dlaczego człowiek jest taki głupi, ma jakieś zasady, kodeks honorowy i nigdy nie ciągnie na maxa jak niektórzy z urzędu miasta i jednostek podległych.

   Więc jeszcze raz!
   Bo cały nasz urząd to wielka rodzina, Kasia, GRZESIO, JUREK, chłopak czy dziewczyna, hej, hej, bawmy się, hej, hej śmiejmy się.

   A jak tam kalendarze?

 5. Wszyscy przecież wiedzą ze chodzi o pania Basie S. Zone radnego 😉

 6. Stanowiska w szkołach, z ramienia Włodarskiego to też standard.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.