Łęczna: Podpisz się pod odwołaniem Włodarskiego. Listy poparcia już w skrzynkach!

Jak już wiecie, od kilkunastu dni w Łęcznej i w okolicach zbierane są podpisy pod wnioskiem o przeprowadzenie referendum w sprawie odwołania burmistrza Łęcznej.
W związku z dużym zainteresowaniem inicjatywą, organizatorzy postanowili ułatwić Mieszkańcom kwestię udzielania poparcia.

Do skrzynek pocztowych w Łęcznej i okolicach trafiają właśnie dwa dokumenty. Jednym jest informacja o prowadzonej akcji zbierania podpisów, a drugi to lista poparcia inicjatywy referendum. Wystarczy wypełnić pola w tabeli i skontaktować się z organizatorem (Hubert Znajomski Tel. 507 099 726) w celu umówienia odbioru karty. Możecie zwracać karty zarówno z jednym podpisem, jak i takie na których będzie ich kilka lub kilkanaście. Na tych ostatnich organizatorom zależy najbardziej 🙂

Zatem do dzieła! Pokażmy lokalnym politykom, że muszą starać się o poparcie wyborców przez całą kadencję, a nie tylko na chwilę przed wyborami. Pełna treść uzasadnienia naszego wniosku znajduje się na stronie odwolajwlodarskiego.pl – czytamy na blogu organizatora (LINK)

PS. Ważna informacja: karty z podpisami nigdy nie trafią do urzędu miejskiego. Ani burmistrz, ani żaden urzędnik, nie będzie mógł dowiedzieć się, kto poparł wniosek.

Udostępnij ten wpis!

2 przemyślenia na temat „Łęczna: Podpisz się pod odwołaniem Włodarskiego. Listy poparcia już w skrzynkach!

  1. I nie tylko politykom mediom przychylnym burmostrzowi też. Piszą niepochlebne informacje inicjatorze przeprowadzemia referendum

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.