[Łęczna] Kolizja na ul. Szkolnej [Zdjęcia]

Pechowo zakończyła się świąteczna podróż dla kierowcy mercedesa. Jak podają czytelnicy wąsatego bloga, nad ranem samochód wbił się w ogrodzenie jednego z domów przy ul. Szkolnej w Łęcznej.

Od kilku godzin auto pozostaje w miejscu kolizji. Nie ma też żadnych informacji o tym, by ktokolwiek ucierpiał w zdarzeniu.

Noga z gazu! Szkoda fajnego auta.

Udostępnij ten wpis!

6 przemyślenia na temat „[Łęczna] Kolizja na ul. Szkolnej [Zdjęcia]

  1. Już nie mówię o brygadzie rowerowej to napewno nie młodzieńcza brawura tam panowie z doświadczeniem i tez nie radza sobie z zagrożeniem.. takie życie dentka strzela w oazie ręce zaciera

  2. Ten zakręt to diabeł tam ledwo ekipa kosiarkowa że spółdzielni wchodzi w niego

  3. Po pierwsze tu kierowca nie zawinił tylko tylko majster chałupę za blisko postawił niech płaci temu kierowcy odszkodowanie po drugie to nie ryl kierował tylko nad sztygar po 3 w szoku dostali amoku i zniknęli no i ostatnie co mam do powiedzenia kierowca zdarzenia po noc psychika zniszczona obligatoryjnie renty 4kola do końca życia .gdyby nie płot zero kłopot.szacunek za ucieczkę

  4. Ryl+Mercedes=mieszanka wybuchowa , widać nowy trend w Łęcznej z Audi ,Bmw i Vw kopalniani przesiadają się na merce widocznie barbórka była obfita . Panowie jak to na dole noga z gazu i WOLNIEJ K…A !!

    1. To błysnąłeś na święta, teraz mogłeś siedzieć dowartościowany przy świątecznym stole. +10 w lidze internetowych troli. Niestety rozczaruję Cię właściciel nie jest górnikiem.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.