Łęczna – miasto śmieci?

Kilka dni temu, czytelnik bloga uraczył nas zdjęciem śmieci na „alejkach” na przeciwko marketu „Stokrotka” (LINK). Dzisiaj prawdziwa perła, pochodząca z samego „ścisłego” centrum Łęcznej. W miejscu starego dworca PKS, przy chodniku biegnącym w stronę pasażu, czeka na Was taka oto niespodzianka. Ciekawe jest też umiejscowienie worka tuż pod znakiem „Początek nowego miasta„. Wcześniej w tym miejscu była zamieszczona mapa, dzisiaj zastąpił ją worek na śmieci. Narodowy „dekonspirator” spisów wszelakich, Antoni M., spytałby pewnie – „czy to jest przypadek?” Myślę, że nie. Może to być natomiast doskonały przykład tego, jak władze naszego miasta „radzą” sobie z zapisami uchwał śmieciowych.

…panie burmistrzu, fontanna czeka.

PS. Urzędnicy idący rano do pracy pewnie też niczego nie zauważyli. Ciekawe też czy urząd ma już kilku swoich świadków podrzucenia worka przez autora zdjęcia. 😉

(Kliknij na obrazek, aby go powiększyć)

Udostępnij ten wpis!

4 przemyślenia na temat „Łęczna – miasto śmieci?

  1. A nie myślicie, że to jednak celowe czyjeś działanie żeby zaprotestować przeciwko temu śmieciowemu bałaganowi? Co w Łęcznej dała rewolucja śmieciowa oprócz podwyższenia stawek? Burmistrz zatrudnił pracownika a może już dwóch i co dalej? A zaraz wszyscy w blokach zapłacą po 14 zł bo śmieci nie będą segregowane. Ktoś tego w końcu nie wytrzymał. Pewnie jakby nie kamery to worek leżałby pod UM. Tylko nie piszcie, że w innych gminach jest podobnie bo nie jest.

    P.S. Pamiętam jak na jakimś spotkaniu z mieszkańcami burmistrz mówił, że teraz nie będzie podrzucania śmieci. Ha ha ha

    1. Myślę, że jest to celowe posunięcie ale mamy też kominiarki i zanim ktoś by zainterweniował to ta osoba mogłaby zniknąć :P. Nie popieram pomysłu ale sama jestem zła za tak wygórowaną cenę za ten wywóz śmieci. Z uwagi na to podpisałam segregację śmieci. Mieszkam w bloku, a pod nim w ogóle nie ma kontenerów umożliwiających segregację. Nikt nawet nie powiadomił nas w końcu o tym co się dzieje, dlaczego tych kontenerów nie ma. A po prostu nie uśmiecha mi się płacenie 70 zł za wywóz.. Wystarczy 45 na 5 osób… Rozumiem jeszcze jakby 14 zł było na rodzinę ale na osobę to stanowczo za dużo..
      Nie wszyscy zarabiają tyle co w urzędzie i starostwie albo tyle co górnik…

  2. Widać, że ewidentnie jest to worek pozostawiony przez autora zdjęcia tylko po to aby oczernić Pana Burmistrza. Mogli też to pozostawić kibice, którzy przyklejali naklejki do słupa. Tak nie może być, że w ten sposób szkaluje się zasłużonego dla naszego miasta człowieka jakim jest Pan Burmistrz.

  3. Ludzie też już powoli zaczynają przeginać. Kurcze niech sobie pod blikiem worki postawią.. Teraz to ewidentnie szpecą miasto… Specjalnie? Pewnie tak ale jak to wygląda… A zapewne urząd ma to gdzieś..

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.