Łęczna: Nastoletni bandyci z siekierami. Tylko jeden trafił do aresztu…

W niedzielę rano dyżurny łęczyńskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że na posesję 70-letniej kobiety wtargnęło czterech mężczyzn. Agresorzy wjechali na podwórko  ciemnym samochodem. Siekierami próbowali staranować  drzwi jej domu. Dwóch z  nich ubranych było w kominiarki, a dobijając się do drzwi krzyczeli „Otwierać Policja”.

Przerażona kobieta trzymając na rękach dziecko jej syna uciekła z domu przez taras. Agresorzy wtargnęli do domu 70-latki, gdyż jak się okazało szukali jej syna. Kiedy napastnicy nie zastali młodego mężczyzny, opuścili posesję.

Niedługo po tym zdarzeniu łęczyńscy policjanci zatrzymali sprawców całego zajścia. Okazali się nimi czterej mężczyźni w wieku od 16 do 22 lat. Ponadto w samochodzie jednego z nich policjanci w trakcie przeszukania ujawnili i zabezpieczyli siekiery, noże i kominiarki.

Jak się okazało, powodem całego zajścia był zawód miłosny jednego ze sprawców – 19-latka i zazdrość o byłą partnerkę.19-letni mieszkaniec gminy Ludwin usłyszał zarzuty uszkodzenia drzwi wejściowych Straty wyceniła właściciela na 3000 złotych. Ponadto nie uszło mu na sucho kierowanie gróźb karalnych wobec byłej partnerki oraz uszkodzenie jej samochodu.

Decyzją sędziego młody mężczyzna trafił na trzy miesiące do aresztu. Wobec jego kompanów w wieku 19 i 22 lat został zastosowany dozór policji. Z kolei 16-latek za swoje postępowanie odpowie przed sądem rodzinnym.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

4 komentarze do artykułu "Łęczna: Nastoletni bandyci z siekierami. Tylko jeden trafił do aresztu…"

  1. Zniesmaczony pisze:

    Nie utrzymywać, utylizować śmieci.

  2. Tom pisze:

    Pewnie nie dostali się do Polucji.

  3. Dd pisze:

    No i z czego ten wymoczek się cieszy powinien dostać parę pał i od razu miałby inną minę

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes