Włodarski boi się referendum. Sołtysi nie dostarczą decyzji dot. odpadów. Zrobią to urzędnicy i dorobią sobie!

Organizatorzy referendum ws. odwołania Leszka Włodarskiego zgodnie przyznają, że pozytywny odzew mieszkańców przerósł ich oczekiwania. Najwidoczniej czuje to także „nasz” miejski akrobata.
W związku z podwyżką opłat za gospodarowanie odpadami(LINK), urzędową decyzję trzeba dostarczyć mieszkańcom sołectw. Lecz tym razem nie zrobią tego sołtysi, a urzędnicy ratusza. Dlaczego?

Zastanawiacie się pewnie, skąd taka decyzja ratusza. Jeśli chodzi o mnie, nie mam najmniejszych wątpliwości, że przekazanie informacji o podwyżkach opłat za śmieci, jeszcze bardziej zachęciłoby mieszkańców do poparcia inicjatywy referendalnej. Dodatkowo dostarczanie dokumentu jest świetnym pretekstem do rozmowy, a w związku z tym, że wnioskodawcami są głównie sołtysi, wspomniane decyzje dostarczą urzędnicy. Oczywiście jest to okazja do zarobienia dodatkowych pieniędzy.

O tym kto i ile zarobił dowiemy się niebawem z rejestru umów (LINK)

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

Czytelnicy napisali 1 komentarz do artykułu "Włodarski boi się referendum. Sołtysi nie dostarczą decyzji dot. odpadów. Zrobią to urzędnicy i dorobią sobie!"

  1. Demokracja po polsku.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes