Łęczna: Niestety Kasztelańska nadal nieprzejezdna! [Zdjęcia, Video]

Wizyta mieszkańców ulicy Kasztelańskiej na zeszłotygodniowej sesji przyniosła niewielką zmianę. Godzinę po wystąpieniu mieszkańców przed burmistrzem, komunalna dostarczyła UWAGA! koparkę z łyżką kamieni, które wypełniły zaledwie kilka dołów.
Obserwujący prace mieli nadzieję, że coś się ruszy w sprawie choćby przywrócenia drogi do stanu pierwotnego. Niestety ta wspomniana łyżka kamieni, to wszystko na co mogli tego dnia liczyć.

Warto przypomnieć, że stan ulicy Kasztelańskiej wynika z prac jakie w tym miejscu przez kilka tygodni (nieregularnie) prowadziło łęczyńskie PGKiM.
Finał ich jest taki, że mieszkańcy w ubiegłym tygodniu nie mogli wyjechać, a nawet wyjść w normalnych butach ze swoich posesji.

Wybrali się więc w gumowcach na sesję rady miejskiej, żeby zwrócić uwagę „skaczącego” Leszka, na jakość prac prowadzonych przez komunalną. Nagranie z sesji poniżej:

Jak sami mogliście zobaczyć, jeden z urzędników (Wójcicki – nie dla sławy, nie dla pieniędzy) zapowiada zmiany. Mówi że już 1 września, ta droga będzie wyglądała inaczej. Następnie Kochański (ten od wygranych konkursów) w zasadzie nie odpowiada na pytania mieszkańców.
Jaki jest efekt tych zapewnień? Na tę chwilę nie ma go wcale. Bo co mogła zmienić łyżka kamieni?
Kasztelańska wygląda tak, jak na zdjęciach poniżej.
(Tak, to ulica położona ok. 200m od łęczyńskiego ratusza)

Poniżej możecie zobaczyć jak wygląda naprawa, zlecona przez urzędników. To dopiero szczyt bezczelności.
Mieszkańcy w podziękowaniu przesyłają burmistrzowi różę ze zdjęcia, a ponadto dedykują mu piosenkę pt. „Dziś do Ciebie przyjść nie mogę”

Włodarski jak ci nie wstyd?

Udostępnij ten wpis!

9 przemyślenia na temat „Łęczna: Niestety Kasztelańska nadal nieprzejezdna! [Zdjęcia, Video]

 1. Mnie chodziło o kierowników tego referatu,Pan Piotr Wójcicki był pracownikiem tego referatu,kierownikiem była inna osoba ,obecny Pan Wójcicki kieruje referatem.

  1. A nie wiedziałam nawet, że ta sierota tym kieruje. No to wszystko jasne czego jest tak jak jest. Ale wierzę, że to się zmieni i zobaczycie jaka będzie tam panika w tym całym UM.

 2. Od zarania dziejów U M w Łęcznej nie miał kierownika fachowca w ref gospodarki komunalnej i ochrony środowiska , kierownicy nie byli związani z naszym miastem,tylko przyjeżdżali do pracy ,nie wyjeżdżali w miasto ,a ostatni kierowniczek( jak dostał to stanowisko?)to osoba bez jakiegokolwiek przygotowania i minimum doświadczenia a to taki ważny referat to cała infrastruktura miasta.Mieszkancy na tym tracą.

  1. Jeśli chodzi o Pawła Wójcickiego, to zajął miejsce po swoim ojcu. Przypadkiem wcześniej poparł w wyborach Kosiarskiego ale to pewnie przypadek 🤣

  2. Nieżyjący p. Wójcicki, ojciec tego co po nim przejął to stanowisko wyjeżdżał często w teren i sprawdzał co jest do zrobienia. Sama często to widziałam. Także nie do końca jest prawdą to co napisałaś. Szkoda, że synek już taki nie jest. Nie wiadomo w ogóle po co on tam jest. Sitwa i jakaś plaga tym wszystkim zawładnęła. W tym całym UM jest bajzel i niekompetencja. Wybraliście dziada to macie dziadostwo.

  3. Prawdopodobnie dalej nie wyjeżdżają w teren, ponieważ na pierwszy rzut oka w Łęcznej brakuje 30% znaków drogowych, kolejne 20% kwalifikuje się do natychmiastowej wymiany z powodu zużycia, organizacja ruchu z lat 80 tych kiedy to budowano osiedla – to istna tragedia, brak przejść dla pieszych, złe oznaczenia (niezgodne z przepisami prawa o ruchu drogowym), strefy zamieszkania których zlikwidowanie doprowadzić może do tragedii na osiedlowych uliczkach. I przykłady można dwoić i troić, a chodzi o bezpieczeństwo pieszych i kierowców.

 3. A na osiedlu niepodległości EGIPSKIE CIEMNOŚCI – i jest fajniusio, po koleżeńsku.

  POKAZUJEMY PALCEM – AWARIA OŚWIETLENIA !!!

 4. Mieszkańcy Kasztelańskiej i tak mają wiele cierpliwości. Żal, że nie ma nikogo kto by za to dziadostwo w UM i PGKiM się wziął. Kurwica bierze na ten syf. Winę ponoszą łęcznianie za swoje wybory, biadolenie i bierność.

 5. Żenada. Żenada i jeszcze raz żenada. Jak tak można w oczy…. przy innych radnych obiecywać naprawę a potem olać i śmiać się w domu z jak myśli debili…. Jakby ten kierowniczek w garniturku tam mieszkał albo chociaż chodził tymi ulicami do pracy to na pewno od razy by wszystko było naprawione. Nienażarte urzędasy dla kasy…. ludzie myślą że wybierają żeby było lepiej i jest ….. k…..a w potrfelach tych co rządzą.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.