Łęczna: Nowa droga na SOR w szpitalu!

Od poniedziałku, 15 maja 2023 r. zmienia się komunikacja wewnątrz łęczyńskiego szpitala. Przez najbliższe miesiące do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego droga będzie prowadziła przez główne wejście budynku. Informują o tym plakaty, strzałki i naklejki, a kieruje czerwona linia.
Zdjęcia w dalszej części wpisu.

Chcąc dotrzeć do SOR wystarczy iść trasą wyznaczoną przez czerwoną linię. Po wejściu do budynku kieruje ona na klatkę schodową i dalej na I piętro albo do windy na holu głównym. Na windzie pojawiła się też nowa informacja: „Winda dla pacjentów Pogotowia Ratunkowego. Proszę korzystać w miarę potrzeb”.

Zamiany w komunikacji w SPZOZ w Łęcznej dotyczą także karetek pogotowia. Ambulanse będą teraz korzystać z głównej drogi dojazdowej do szpitala. Dlatego musi być ona zawsze przejezdna.

Szpital apeluje do kierowców aby parkować auta tak, by nie utrudniać dojazdu. Nowa organizacja ruchu wewnątrz i na zewnątrz szpitala wiąże się z przebudową oddziału ratunkowego. Wszystko wróci do starego porządku po zakończeniu inwestycji.

Udostępnij ten wpis!
Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

Skomentuj

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes