Łęczna bardzo subiektywnie! Blog miejski, bez wąsów w tle ;)

Z wielką i nieukrywaną przyjemnością oddaję w Wasze ręce tego oto bloga. W jednym miejscu znajdziecie wszelkie informacje związane z urzędem miasta oraz pracą radnych w naszym mieście. To tutaj po każdej sesji rady, będziecie mogli sprawdzić jakie kwestie były poruszane, a także jak głosował w tych sprawach Wasz radny. Nie musicie już przeszukiwać całego internetu aby dotrzeć do konkretnych informacji – macie je na wyciągnięcie ręki.

W LLE24.pl nie ma miejsca na cenzurę, zarówno waszych wypowiedzi jak i treści zapisywanych w artykułach. Wąsaty blog nie jest w żaden sposób zależny od jakiegokolwiek urzędu. Poruszę każdy, nawet najmniej wygodny temat. Będę reagował na każdy sygnał przesłany na blogową skrzynkę: Redakcja@lle24.pl

Startujemy, więc choroby wieku dziecięcego z pewnością nie ominą bloga. Jeśli zauważysz jakąkolwiek usterkę, opisz ją w komentarzu. W ten sposób będę mógł ją naprawić najszybciej.  W najbliższych dniach blog wzbogaci się o forum oraz tablicę ogłoszeń, stając się tym samym pełnowartościowym miejscem z którego będziecie mogli czerpać informacje oraz wymieniać swoje myśli bez cenzury.

Zapraszam! 😉

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „Łęczna bardzo subiektywnie! Blog miejski, bez wąsów w tle ;)

  1. A nie łatwiej było włączyć komentowanie na swoich stronach, szkoda kasy za hosting trzeba płacić

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.