Łęczna, Obrońców Pokoju. Jak długo można prowadzić remont?

Mieszkańcy ulicy Obrońców Pokoju w Łęcznej informują o remoncie odbywającym się w iście urzędowym tempie. Około 3 miesiące temu były tutaj prowadzone roboty, najprawdopodobniej na sieci kanalizacyjnej. Od dwóch miesięcy jest tu jak w Parku Narodowym. Nikt niczego nie rusza, nikt się tu nie pojawia. – piszą mieszkańcy.

O tym, że urząd miejski pod wodzą „pływaka-akrobaty” nie radzi sobie nawet z najbardziej banalnymi sprawami, można by napisać książkę. Dzisiaj kolejny przykład, który śmiało można w niej umieścić.

Symulowany od kilku tygodni remont, oprócz oczywistej uciążliwości, wyłączył z użytkowania kilka miejsc parkingowych, które w tym miejscu są na wagę złota nie tylko dla mieszkańców okolicznych bloków ale też dla pacjentów pobliskiej przychodni. Wygląda jednak na to, że miejscy urzędnicy mają to w głębokim poważaniu. Może gdybyśmy mieli w tym roku wybory, Leszek Włodarski, mógłby bardziej zagęszczać ruchy, a tak, może skończą do wakacji – irytują się mieszkańcy.

W sumie nie powinniśmy się temu dziwić. Pamiętajcie, że w Świdniku szybciej wybudowano lotnisko, niż w Łęcznej powstał chodnik do szpitala(LINK)
Włodarski jak ci nie wstyd?

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „Łęczna, Obrońców Pokoju. Jak długo można prowadzić remont?

  1. a gdzie na obońców pokoju jest przychodnia? Mówisz o Salmedzie ? Już dawno jej tam nie ma o czym doskonale wiesz. Po co ta przykrna i mierna manipulacja?

    1. Żadna manipulacja, na Obrońców Pokoju 7 jest przychodnia psychologiczna. Salmed był na Obrońców Pokoju 9.

      1. Tak, już od kilku lat jest w siódemce ta przychodnia, a on1988 to pewnie urzędnik, który musiał wziąć dupe w troki i szykować naprawę.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.