Łęczna: „Oscary” Włodarskiego na Celowniku TVP [Video] – Aktualizacja

W najbliższym (jutrzejszym 12.05) wydaniu magazynu śledczego „W Celowniku” w TVP3 Lublin, będziecie mogli obejrzeć materiał na temat statuetek „odyńca”, które Włodarski nabył za jedyne 16 000 PLN (tak, 16 tysięcy złotych za 10 figurek). Wszystko to zaledwie kilka tygodni po tym jak „skaczącemu” Leszkowi zabrakło na odśnieżanie miasta.
Jedna figurka kosztowała tyle, co amerykański Oscar! Jak włodarz tłumaczy konieczność zakupu tak „potrzebnych” gadżetów?

Po publikacji wpisu na temat łęczyńskich statuetek, napisał do mnie człowiek z innego miasta, w którym odbywają się turnieje siatkarskie. Najlepszy zawodnik otrzymuje tam statuetkę „dzika turnieju” 🐗🐗🐗.
Jak potwierdził, tamtejsze „dziki” kosztują kilkadziesiąt złotych💰💸🤑. Wpisałem zatem w Google frazę „statuetka dzik cena”. Oto co otrzymałem:

Przypominam, że łęczyńska statuetka kosztuje 1600 PLN (LINK).

Dlaczego musi być tak drogo? Miejmy nadzieję, że odpowiedź padnie „W Celowniku”.

Program będziecie mogli obejrzeć już w najbliższą środę 12 maja 2021 o godzinie 18:15 na antenie TVP3 Lublin. Po emisji w TV, link do programu znajdziecie oczywiście na blogu.

Aktualizacja –
Z nieznanych mi jak dotąd przyczyn, w dniu dzisiejszym nie doszło do emisji programu o łęczyńskich Oscarach. O nowej dacie emisji poinformuję jak tylko otrzymam odpowiedź od redakcji programu.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

2 komentarze do artykułu "Łęczna: „Oscary” Włodarskiego na Celowniku TVP [Video] – Aktualizacja"

  1. Aldona pisze:

    Ośmieszył to miasto na cały kraj głupim skokiem w krawacie do basenu, parę dni temu zimową porą nie miał funduszy na odśnieżanie Łęcznej. Dziś kupuje figurki zarośniętej lochy za parę groszy i się z mieszkańców śmieje.
    Kto powstrzyma burmistrza w marnotrawieniu miejskich pieniędzy?

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes