[Łęczna] Dyrektor szpitala z koronawirusem. Starosta i burmistrz na kwarantannie!

Z informacji, jakie dotarły wczoraj późnym wieczorem wynika, że jedna z dwóch osób, co do których ostatnie badania potwierdziły obecność koronawirusa SARS-COV-2, to dyrektor szpitala w Łęcznej, Krzysztof Bojarski. Automatycznie na kwarantannę i pod nadzór epidemiologiczny trafiły osoby mające z nim styczność.

Wśród objętych kwarantanną są burmistrz, starosta, urzędnicy i 9 pracowników szpitala, z którymi spotykał się dyrektor Bojarski. Niewykluczone, że w najbliśzych dniach na kwarantannę trafi więcej osoób z uwagi na dużą ilośc spotkań, które odbywał zakażony.
Na tę chwile nie znany jest stan zdrowia zakażonego. Wiadomo jedynie, że trafił on do szpitala zakaźnego.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

10 komentarzy do artykułu "[Łęczna] Dyrektor szpitala z koronawirusem. Starosta i burmistrz na kwarantannie!"

 1. hm...... pisze:

  To jaki wynik Burmistrza i Starosty? bo coś cisza…. jakaś tajemnica co by nam misa nie zamknęli…

 2. Tentego pisze:

  Starostwo jako jedyne w naszym województwie przyjmuje i rejestruje auta, zobacz Lubartów, Lublin, Wlodawe tam od marca nie wpuszczają nikogo i są problemy. Tu jakoś dają radę.

 3. Optymista pisze:

  Starostwo jest sparaliżowane, byłem rejestrować auto. Dokumenty z tablicami trzeba zostawić i czekać kilka dni na info. Zgroza

 4. Siwy pisze:

  A ja widziałem dzisiaj 07.09.br jak jechal ul.Wojska Polskiego!!!???

 5. xxxx pisze:

  Pana zarażonego widziałem w piątek po południu jak wchodził do Lidla (był w maseczce)

 6. lubelak pisze:

  Jak burmistrz na kwarantannie ?a kto będzie nadzorował koszenie trawy w Łęcznej a szczególnie po deszczu,kto będzie nadzorował te wszystkie prace w Łęcznej zaczęte(brak robót od 2 lat w łęcznej prócz kładki i ścieżki rowerowej 42 metry skończonej)? zastępcy burmistza brak nikt już nie chce wchodzić do tego bagna nieróbstwa i być słupem.
  Jeden + nie będą przez te 2 tyg podnoszone ceny wody i śmieci i zbierane pieniądze na solary i panele fotowoltaiczne ok 250 zł to jest pewniak.

 7. zibi pisze:

  Czyli można zamknąć poł miasta. bo burmistrz oraz kierownictwo szpitala zapewne w weekend było w sklepach w których przewija się od groma ludzi.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes