[Łęczna] Dyrektor szpitala z koronawirusem. Starosta i burmistrz na kwarantannie!

Z informacji, jakie dotarły wczoraj późnym wieczorem wynika, że jedna z dwóch osób, co do których ostatnie badania potwierdziły obecność koronawirusa SARS-COV-2, to dyrektor szpitala w Łęcznej, Krzysztof Bojarski. Automatycznie na kwarantannę i pod nadzór epidemiologiczny trafiły osoby mające z nim styczność.

Wśród objętych kwarantanną są burmistrz, starosta, urzędnicy i 9 pracowników szpitala, z którymi spotykał się dyrektor Bojarski. Niewykluczone, że w najbliśzych dniach na kwarantannę trafi więcej osoób z uwagi na dużą ilośc spotkań, które odbywał zakażony.
Na tę chwile nie znany jest stan zdrowia zakażonego. Wiadomo jedynie, że trafił on do szpitala zakaźnego.

Udostępnij ten wpis!

10 przemyślenia na temat „[Łęczna] Dyrektor szpitala z koronawirusem. Starosta i burmistrz na kwarantannie!

  1. To jaki wynik Burmistrza i Starosty? bo coś cisza…. jakaś tajemnica co by nam misa nie zamknęli…

  2. Starostwo jako jedyne w naszym województwie przyjmuje i rejestruje auta, zobacz Lubartów, Lublin, Wlodawe tam od marca nie wpuszczają nikogo i są problemy. Tu jakoś dają radę.

  3. Starostwo jest sparaliżowane, byłem rejestrować auto. Dokumenty z tablicami trzeba zostawić i czekać kilka dni na info. Zgroza

  4. Jak burmistrz na kwarantannie ?a kto będzie nadzorował koszenie trawy w Łęcznej a szczególnie po deszczu,kto będzie nadzorował te wszystkie prace w Łęcznej zaczęte(brak robót od 2 lat w łęcznej prócz kładki i ścieżki rowerowej 42 metry skończonej)? zastępcy burmistza brak nikt już nie chce wchodzić do tego bagna nieróbstwa i być słupem.
    Jeden + nie będą przez te 2 tyg podnoszone ceny wody i śmieci i zbierane pieniądze na solary i panele fotowoltaiczne ok 250 zł to jest pewniak.

  5. Czyli można zamknąć poł miasta. bo burmistrz oraz kierownictwo szpitala zapewne w weekend było w sklepach w których przewija się od groma ludzi.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.