Łęczna: Skandal w ratuszu z laptopami w tle! Komu Włodarski wręczył komputery?

Od kilku dni w Łęcznej wrze po tym jak Włodarski postanowił lansować się przy wydawaniu laptopów mieszkańcom Łęcznej. Komputery miały trafić do dzieci, krewnych w linii prostej byłych pracowników PGRów w ramach projektu rządowego.
Po tym jak mieszkańcy zaczęli zarzucać ratuszowi nieprawidłowości, ze stron urzędu zaczęły w pośpiechu znikać zdjęcia uśmiechniętego Leszka ze szczęśliwcami odbierającymi laptopy.

Rząd wsparł gminę Łęczna kwotą 255 000 PLN, za którą ratusz zakupił 88 laptopów przeznaczonych dla dzieciaków. Przy tej okazji znany wszystkim lanser z placu Kościuszki chciał poprawić sobie PR. Zrobił więc zdjęcia na których uśmiecha się razem z obdarowanymi.
Mieszkańcy od razu zaczęli oskarżać ratusz za niedostateczną promocję tego programu wsparcia. Pytali wprost o to jakie były kryteria wyboru. Odpowiedzi raczej nie mogą nikogo dziwić.

Okazało się, że łęczyński ratusz dał mieszkańcom na zgłoszenie się zaledwie 6 dni roboczych. Jak możecie zobaczyć poniżej, na stronie www urzędu ogłoszenie zostało opublikowane w piątek 22.10.2021, a na facebooku w poniedziałek 25.10.2021. Dodatkowo w ogłoszeniu na facebooku zabrakło informacji (pewnie przypadkowo 🙂 ) o terminie składania wniosków, a ten upływał UWAGA w zaduszki 02.11.2021.

To nie wszystko. Jak możecie zobaczyć powyżej, opis zamieszczony przez urząd miejski, mówił, że program dotyczy dzieci i wnuków byłych pracowników PGR. Oczywiście nie jest to prawdą, bo dotyczył również prawnuków. Ale tę informację znajdziecie dopiero w regulaminie programu.

Trudno więc dziwić się mieszkańcom, którzy zarzucają ratuszowi wprowadzenie ich w błąd.

Na zdjęciach zamieszczonych przez ratusz można było zauważyć też, że komputery odbierają dzieci łęczyńskich biznesmenów oraz pracowników kopalni.

Co zrobił urząd miejski? Taaak, macie rację, usunął zdjęcia. Ale w internecie nic nie ginie 🙂

Sami rozumiecie, jak się trzeba Leszkowi pokazać, to wydaje się biuletyn za kilka tysięcy, informacje znajdują się na portalu powiązanym z urzędnikiem ratusza. Tymczasem w tym wypadku z promocją raczej „nie pykło”. Dodatkowo Mieszkańcy, którzy od lat patrzą na to, kto i jak wygrywa konkursy w urzędzie, nie mogli przypuszczać, że i tym razem będzie inaczej.

A czy Ty dostałeś swojego laptopa? Napisz koniecznie w komentarzu.

Udostępnij ten wpis!

7 przemyślenia na temat „Łęczna: Skandal w ratuszu z laptopami w tle! Komu Włodarski wręczył komputery?

  1. Może warto wspomnieć o konsultacjach społecznych na temat obwodnicy jakie nam urząd zorganizował. Zrobili wykład z czego będzie obwodnica składała się i nie dali ludziom do głosu dojść. Ponad 10 osób przy długim stole i tylko jeden zabierał głos. Zrobili z ludzi kretynów. Kolejna inwestycja bez celu. betonuje wszystko ,to i okoliczne wsie chce zabetonować.

    1. Ależ z Ciebie puste stworzenie… Czy się w ogóle tej obwodnicy doczekamy to nie wiadomo skoro to pis obiecuje. Inna sprawa to co trzeba mieć zamiast mózgu żeby twierdzić, że obwodnica jest zbędna? Szczególnie w sezonie letnim to tak jest zbędna, że ho ho…

  2. Włodarskiemu to nawet skok do basenu nie wyszedł, wiec nie wymagajcie żeby coś poważniejszego mu wychodziło. Najgorszy burmistrz jakiego Łęczna widziała.

  3. O kutwa. Powiedzcie, że to się nie dzieje. Niech mnie ktoś uszczypnie. Na moje oko bije wałem na kilometr.

  4. Jak Łukaszenka zobaczy łęczyńską demokrację i praworządność, to sam będzie chciał do unii hehehehe

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.