[Łęczna] Śpiący, nietrzeźwy królewicz w BMW

Do zdarzenia doszło w niedzielę (17.01) nad ranem w miejscowości Łańcuchów gm. Milejów. Łęczyńscy policjanci otrzymali informację o samochodzie zaparkowanym na poboczu ulicy. Kiedy dojechali na miejsce zauważyli pojazd marki BMW z włączonym silnikiem i światłami. Za kierownicą auta spał młody mężczyzna. Funkcjonariusze postanowili go obudzić. 

Kiedy mężczyzna wysiadł z samochodu, zaczął agresywnie się zachowywać. Szarpał policjantów za mundur, popychał i rzucił się na nich z pięściami wykrzykując nieprzyzwoite słowa. Po chwili został obezwładniony. Okazał się nim 20 – letni mieszkaniec gm. Puchaczów. Wynik badania wskazał u niego 2 promile alkoholu w organizmie.

Jak się okazało, w takim stanie podróżował ze swoją 19 – letnia znajomą. Kiedy zjechał z drogi i utknął na poboczu, młoda kobieta wysiadła  z auta i poszła się na pobliską stację paliw.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Wkrótce zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, znieważenia oraz naruszenia nietykalności cielesnej policjantów. Zgodnie z obowiązującym prawem grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

Czytelnicy napisali 1 komentarz do artykułu "[Łęczna] Śpiący, nietrzeźwy królewicz w BMW"

  1. Ja pisze:

    Tytuł świetny.. królewicz 🤦

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes