Łęczna: „Ulica Gwarków to dziura na dziurze”. Radnym wstyd za takiego burmistrza! [Zdjęcia]

Skala nieudolności urzędu pod wodzą Leszka Włodarskiego poraża radnych ale przede wszystkim poraża mieszkańców Łęcznej. Podczas gdy ratusz zajmuje się bzdetami, prawdziwe problemy mieszkańców nie zniknęły, nie pojechały na urlop.
Ulica Gwarków przy bloku o numerze 3, wygląda jakby została przeniesiona z popegeerowskiej, zapyziałej wsi. Mimo apeli mieszkańców i radnych, nie może doczekać się remontu.

Kolejną próbę „zachęcenia” burmistrza do wykonania remontu podjął Radny Piotr Kotuła, który dzisiaj w ratuszu złożył w pisemną interpelację.

„W dniu dzisiejszym skierowałem interpelację do Pana Burmistrza ws. naprawy nawierzchni drogi przy ULICY GWARKÓW 3 w Łęcznej. Mam nadzieję Panie Burmistrz Łęcznej – Leszek Włodarski, że podejmie Pan natychmiastowe działania w tej sprawie. Chciałbym zwrócić uwagę, że mieszkańcy przy Ul. Gwarków od dawna wielokrotnie zwracali uwagę na ten problem m.in. Pani Maria Bakiera. Panie Burmistrzu jest mi zwyczajnie wstyd za Pana przed mieszkańcami za brak jakiejkolwiek reakcji w tej sprawie.” – napisał radny w mediach społecznościowych.

Trzymam zatem kciuki. Być może tym razem prośba okaże się skuteczna.

Przy okazji chciałbym przypomnieć głosowanie dot. wniosku do budżetu z 2018 roku w sprawie remontu ul. Gwarków (LINK). Wtedy radni z osiedla Samsonowicza (do którego należy ul. Gwarków), Łukasz Sawicki i Danuta Szychta-Zagwozdzka zagłosowali przeciwko remontowi. Dzisiaj możemy przypuszczać, dlaczego tak głosowali. Konkubina Łukasza Sawickiego znalazła pracę w instytucji miejskiej, a pani radna Szychta-Zagwodzka pracuje w szkole zarządzanej przez burmistrza. Oczywiście, o nepotyzmie czy kolesiostwie nie może być mowy!

Drodzy mieszkańcy, takich radnych sobie wybraliście. Czego nie rozumiecie? 🙂

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „Łęczna: „Ulica Gwarków to dziura na dziurze”. Radnym wstyd za takiego burmistrza! [Zdjęcia]

  1. No i tak wybraliście to macie pajaca skaczącego do basenu w ubraniu, łęczna a co to jest za miasto? można by wymienić na palcach jednej ręki co tu macie: 2xkebab 2xpizza 1xnoto klops tyle w temacie.

  2. Palcem pokażesz a on udaje, że nie widzi. Pieniądze ma na wszystko tylko nie na inwestycje w gminie. Taczkę szykować…

  3. Takich ulic jest w Łęcznej więcej, a burmistrz tylko na fejsbuku i dlatego ich nie widzi

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.