Łęczna: Urząd miejski zatrudnia!

Ileż to się nasłuchaliśmy w ostatnich tygodniach o tym, jak to Leszkowi Włodarskiemu brakuje pieniędzy. A to na podwyżki dla urzędników, a to na inwestycje, może nawet nie zasieje „nam” już ani jednej łąki. W takiej sytuacji, rozsądnym rozwiązaniem wydają się cięcia kosztów. Jednak nie w naszym ratuszu, bo tu właśnie wystartowała rekrutacja.
Kogo tym razem szuka burmistrz?

W ubiegłą środę (12.01), na stronie BIP ratusza, pojawiło się ogłoszenie o naborze. Tym razem burmistrz poszukuje osoby na stanowisko ds. rozliczeń podatku VAT (LINK).

Jakie wymagania powinien spełnić kandydat na w/w stanowisko?
Zgodnie z treścią ogłoszenia, powinien mieć wykształcenie wyższe magisterskie (kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość). Powinien także mieć minimum 3-letni staż pracy w księgowości. Pozostałe szczegóły znajdziecie tutaj(LINK)

Ofertę i wszystkie wymagane dokumenty należy złożyć osobiście na kancelarii Urzędu Miejskiego  lub przesłać na adres Urzędu Miejskiego w Łęcznej do 25 stycznia 2022 do godziny 15:00.

Tradycyjnie zapytam o Wasze typy? Czy tym razem pracę szczęśliwie znajdzie żona/partnerka jakiegoś radnego, któryś ze strażników miejskich lub księgowa z centrum kultury i ZOSzIP pociągnie trzeci etat(LINK), a może macie jeszcze inne pomysły. Koniecznie napiszcie o nich w komentarzu 🙂

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

5 komentarzy do artykułu "Łęczna: Urząd miejski zatrudnia!"

 1. Ziomek pisze:

  Ziom ale w starostwie też szukają do księgowości. O tym już będzie cisza?

  • ewela pisze:

   a słyszałeś, żeby starosta mówił, że nie ma na nic pieniędzy, że źli radni mu zabierają? To jest ta różnica, której nie widzisz,a może nie chcesz zobaczyć.

 2. Anna Maria pisze:

  Alez oczywiście! Bo U M to wielka rodzina, wszystko pięknie, wszystko cacy, aby nie było podległości służbowej,bo urząd to wielka rodzina.

 3. Arnold pisze:

  Strażników pewnie Leszek będzie zatrudniał od lipca jak straż miejska ulegnie rozwiązaniu.

 4. Słowianin pisze:

  Tez stawiam na strażnika albo jakiegoś dotychczasowego pracownika.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes